Gość: młody pracownik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.09.10, 19:16
Mam 22 lata i pracuję jako przedstawiciel handlowy w branży klimatyzacyjnej. Zarabiam ok. 4-5k netto i nie mam co robić z pieniędzmi... Mieszkam z rodzicami. Nie mam celu, bo nie mam rodziny a nawet dziewczyny. Samochody i inne zabawki mnie nie jarają. Co mam robić z tymi pieniędzmi, skoro, po roku samo się odłożyło ponad 40 000 zł? Wydaję poniżej 1000 zł miesięcznie a i tak wystarcza mi to na wszystkie potrzeby!!!