Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    AU PAIR IRLANDIA

    IP: *.lomza.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.02, 13:55
    SZUKAM OSOB KTORE BYLY W IRLANDII JAKO AU PAIR I CHCA PODZIELIC SIE WRAZENIAMI
    Obserwuj wątek
      • Gość: anap Re: AU PAIR IRLANDIA IP: 62.89.86.* 08.03.02, 16:23
        Spędziłam w Dublinie rok jako aupair. Świetna sprawa! Chętnie podzielę się
        wrażeniami, anap4@wp.pl

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka