Gość: Magda IP: *.lomza.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.02, 13:55 SZUKAM OSOB KTORE BYLY W IRLANDII JAKO AU PAIR I CHCA PODZIELIC SIE WRAZENIAMI Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anap Re: AU PAIR IRLANDIA IP: 62.89.86.* 08.03.02, 16:23 Spędziłam w Dublinie rok jako aupair. Świetna sprawa! Chętnie podzielę się wrażeniami, anap4@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś