Gość: Kolega
IP: 192.168.6.*
18.03.02, 09:01
Siedze tutaj w Niemczech juz sporo lat.
Chcialbym dac racje tym, ktorzy sie oburzaja,
ze w Polsce nie odpowiada sie na podania o prace.
Oczywiscie: normalne jest (byloby), ze otrzymuje sie odpowiedz
- negatywna (z przewaznie ogolnym uzasadnieniem)albo zaproszenie
na rozmowe. Czasami, gdy papiery musza lezec i czekac,
dostaje sie potwierdzenie, ze otrzymano podanie (z podziekowaniem).
Od kolezanki Francuzki i kolegi Wlocha wiem, ze tam tez taki standard.
Wszystko inne, to ..... hmmm - "nie fair".
pozdr.
Kolega