Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: 192.168.6.* 18.03.02, 09:01
    Siedze tutaj w Niemczech juz sporo lat.
    Chcialbym dac racje tym, ktorzy sie oburzaja,
    ze w Polsce nie odpowiada sie na podania o prace.

    Oczywiscie: normalne jest (byloby), ze otrzymuje sie odpowiedz
    - negatywna (z przewaznie ogolnym uzasadnieniem)albo zaproszenie
    na rozmowe. Czasami, gdy papiery musza lezec i czekac,
    dostaje sie potwierdzenie, ze otrzymano podanie (z podziekowaniem).
    Od kolezanki Francuzki i kolegi Wlocha wiem, ze tam tez taki standard.

    Wszystko inne, to ..... hmmm - "nie fair".


    pozdr.
    Kolega
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka