Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    07.03.15, 19:08
    Witam. Mam problem dotyczący PITu 36. Polega on na tym, że w informacji o ubiegłorocznych dochodach oraz zaliczkach pobranych na podatek dochodowy uwzględniony mam jedynie dochód zwolniony od podatku oraz wysokość składek odprowadzonych w Polsce (pracuję za granicą). Czy w takim wypadku część D - dochody / straty ze źródeł przychodów mam pozostawić pustą? Co z częścią E - czy wpisać tam tylko wysokość składek?
    Będę wdzięczna za każdą pomoc
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka