10xxxx01
07.03.15, 19:08
Witam. Mam problem dotyczący PITu 36. Polega on na tym, że w informacji o ubiegłorocznych dochodach oraz zaliczkach pobranych na podatek dochodowy uwzględniony mam jedynie dochód zwolniony od podatku oraz wysokość składek odprowadzonych w Polsce (pracuję za granicą). Czy w takim wypadku część D - dochody / straty ze źródeł przychodów mam pozostawić pustą? Co z częścią E - czy wpisać tam tylko wysokość składek?
Będę wdzięczna za każdą pomoc