bea.075
09.11.04, 14:37
Czy jeśli pracuje się ponad 3 lata i obowiązuje 1-miesięczny okres
wypowiedzenia, to czy można go skrócić do min. tylko na zasadzie porozumienia
stron, czy jest coś takiego jak rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia,
jak można dokonać takiego rozwiązania umowy?
Bardzo proszę o odpowiedź