Gość: Jobo
IP: 81.15.246.*
31.12.04, 09:59
Witam, proszę o podpowiedź na jakiej podstawie pracownikowi udziela się dodatkowego dnia wolnego za dzień 25-12-2004 (sobota)? Czy tak samo będzie traktowany dzień 01-01-2005 (także sobota).
Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim użytkownikom forum.