Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy?

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 11:14
    Obserwuj wątek
      • Gość: hipcio Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 19:45
        beznadzieja, traedia, wyzysk. śleczenie po godzinach za najniższa krajową!
        • Gość: k Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 22.03.05, 20:24
          Gość portalu: hipcio napisał(a):

          beznadzieja, traedia, wyzysk. śleczenie po godzinach za najniższa krajową!

          ----------------------------------------------------------------------
          hipciu-after, i dlatego szukasz pracy w polymusie ?
          • Gość: after Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:31
            a czemu pytasz??:-)
            • Gość: k Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 22.03.05, 20:38
              IP ci zdradzilo ;)
              • Gość: after Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:43
                mała, wiez co to maskarada???bylas kieys w wenecji?
                • Gość: k Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 22.03.05, 20:47
                  wiem, maly.

                  ps.
                  robisz literowki.

                  • Gość: after klopsik;-)) IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:50
                    a jak tam Urzad Miasta?
      • Gość: after o to fakt IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:53
        jak robię literówki to niemoge pracować polymusie bo tam tylko panienki po Awf
        zaocznym do czegoś dochodza prawda?
        • kociefix o! 22.03.05, 21:20
          Dokopano Królewnie?
        • Gość: k. Re: o to fakt IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 22.03.05, 21:27
          after-hipciu, pozegnalam sie z toba w watku o Polymusie. Na dzisiaj koniec tej
          uroczej wymiany zdan. Radze Ci, jak lekarz pacjentowi, przenies sie na stale na
          jeden watek, bo rozdwojenie jazni ci sie poglebi. Dobranoc, maly.
      • Gość: after Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 21:29
        łeeeee, a było tak miło słodka :-))Dobranocka.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka