Gość: sola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 11:14 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hipcio Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 19:45 beznadzieja, traedia, wyzysk. śleczenie po godzinach za najniższa krajową! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 22.03.05, 20:24 Gość portalu: hipcio napisał(a): beznadzieja, traedia, wyzysk. śleczenie po godzinach za najniższa krajową! ---------------------------------------------------------------------- hipciu-after, i dlatego szukasz pracy w polymusie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: after Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:31 a czemu pytasz??:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 22.03.05, 20:38 IP ci zdradzilo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: after Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:43 mała, wiez co to maskarada???bylas kieys w wenecji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 22.03.05, 20:47 wiem, maly. ps. robisz literowki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: after klopsik;-)) IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:50 a jak tam Urzad Miasta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: after o to fakt IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 20:53 jak robię literówki to niemoge pracować polymusie bo tam tylko panienki po Awf zaocznym do czegoś dochodza prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k. Re: o to fakt IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 22.03.05, 21:27 after-hipciu, pozegnalam sie z toba w watku o Polymusie. Na dzisiaj koniec tej uroczej wymiany zdan. Radze Ci, jak lekarz pacjentowi, przenies sie na stale na jeden watek, bo rozdwojenie jazni ci sie poglebi. Dobranoc, maly. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: after Re: SKOK Stefczyka, warunki pracy i płacy? IP: *.artnet.com.pl 22.03.05, 21:29 łeeeee, a było tak miło słodka :-))Dobranocka. Odpowiedz Link Zgłoś