zbyszek1802 09.05.05, 17:13 Czy ktoś może podzielic sie wiedzą na temat warunków pracy w tej firmie ? Z góry dziękuję Zbyszek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj