Gość: Majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.06, 08:48 Witam.Wybieram się na rozmowę o pracę w dziale controlingu.Dodam że jest to firma która prowadzi działalność usługową, produkcyjną handlową.Czym mogę się tam zajmować? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj