Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    controlling

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.06, 08:48
    Witam.Wybieram się na rozmowę o pracę w dziale controlingu.Dodam że jest to
    firma która prowadzi działalność usługową, produkcyjną handlową.Czym mogę się
    tam zajmować?
    Pozdrawiam.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka