Gość: noname
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.01.06, 19:42
Podpisałem umowe na okres próbny (1 miesiąc) mając nadzieję ze jest to praca
na przeczekanie i poszukanie innej. W miedzyczasie odeswali się z mojej
wymarzonej pracy i chcą abym przyszedł na rozmowe - ale ona wypada kiedy
jestem w firmie na szkoleniu. Co mam zrobić? Jak złoże wypowiedzenie a z
tamtej będą nici to nic nie będę miał (dodam że mam jeszcze jedną umówioną
rozmowę, w czekam na odpowiedz ostateczną, 1 przeszedłem I etap) Co Wy byście
zrobili na moim miejscu? Nie chce obudzić się z ręką w nocniku.