Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    LUDZIE POMOCY? DORADŹCIE?

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.06, 19:42
    Podpisałem umowe na okres próbny (1 miesiąc) mając nadzieję ze jest to praca
    na przeczekanie i poszukanie innej. W miedzyczasie odeswali się z mojej
    wymarzonej pracy i chcą abym przyszedł na rozmowe - ale ona wypada kiedy
    jestem w firmie na szkoleniu. Co mam zrobić? Jak złoże wypowiedzenie a z
    tamtej będą nici to nic nie będę miał (dodam że mam jeszcze jedną umówioną
    rozmowę, w czekam na odpowiedz ostateczną, 1 przeszedłem I etap) Co Wy byście
    zrobili na moim miejscu? Nie chce obudzić się z ręką w nocniku.
    Obserwuj wątek
      • Gość: mbanaszk re: IP: *.plk.vectranet.pl / 212.244.79.* 26.01.06, 19:48
        stoje przed tym samym dylematem... Zgodzilem sie na pierwsza prace z brzegu... W
        poniedzialek zaczynam... Ale dzis bylem na rozmowie w innej pracy i przeszedlem
        pierwszy etap, po ktorym sadze ze drugi to formalnosc.

        Ale kolejna rozmowa wypada w czwartek za tydzien, bede kombinowal, bo ta druga
        praca jest we wro, tam gdzie chcialem sie wyprowadzic...

        I tak sobie kombinuje ze skoro gram dalej to chyba zaakceptowali moje wymagania
        finansowe wiec za duzego ryzyka nie ma.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka