keridwen 09.03.06, 16:10 byl ktos u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? czego sie spodziewac? jakie wrazenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jawa Re: RS Trading łódź IP: 80.54.156.* 09.03.06, 17:42 Ja byłam.Aplikowałam na stanowisko kasjera w salonie firmowym.Rozmwe przeprowadzały dwie dziewczyny.Jedan przegladała przyniesione dokumenty prosili aby przynieśc swiadectwa pracy,szkole, dyplomy ukończenia stdiów, referencje itp.) a druga przeprowadzała rozmowę.W sumie ok, nie było głupich pytań aczkolwiek miałam wrażenie,że było to w stylu" nastepny proszę".Pytania- dlaczego chce pracowac w ich firmie, jakie miałam obowiazki w poprzednim miejscu pracy.Rozmowa trwała jakies 5-1 min. Pracy nie dostałam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jawa Re: RS Trading łódź IP: 80.54.156.* 09.03.06, 17:43 miało byc oczywiscie rozmowa trwała 5-10 min Odpowiedz Link Zgłoś