Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    RS Trading łódź

    09.03.06, 16:10
    byl ktos u nich na rozmowie kwalifikacyjnej?
    czego sie spodziewac?
    jakie wrazenia?
    Obserwuj wątek
      • Gość: jawa Re: RS Trading łódź IP: 80.54.156.* 09.03.06, 17:42
        Ja byłam.Aplikowałam na stanowisko kasjera w salonie firmowym.Rozmwe
        przeprowadzały dwie dziewczyny.Jedan przegladała przyniesione dokumenty prosili
        aby przynieśc swiadectwa pracy,szkole, dyplomy ukończenia stdiów, referencje
        itp.) a druga przeprowadzała rozmowę.W sumie ok, nie było głupich pytań
        aczkolwiek miałam wrażenie,że było to w stylu" nastepny proszę".Pytania-
        dlaczego chce pracowac w ich firmie, jakie miałam obowiazki w poprzednim
        miejscu pracy.Rozmowa trwała jakies 5-1 min. Pracy nie dostałam.
        • Gość: jawa Re: RS Trading łódź IP: 80.54.156.* 09.03.06, 17:43
          miało byc oczywiscie rozmowa trwała 5-10 min

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka