Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

książeczka sanitarno-epidemiologiczna

IP: *.udn.pl 18.03.06, 11:44
    jakie badania trzeba zrobic, ze wyrobic sobie książeczke sanitarno-
    epidemiologiczną i ile to koszuje?? z gory dzieki
    Obserwuj wątek
      • Gość: gosc Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.06, 11:52
        musisz isc do stacji sanitarno-epidemiologicznej i zrobic badanie kalu,kosztuje
        to jak sie nie myle ok.80zl u nas w poznaniu ale nie jestem pewna trzymaj sie
        • Gość: kaska Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna IP: *.udn.pl 18.03.06, 12:01
          dziekuje bardzo.pozdrawiam
      • Gość: km Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna IP: *.chello.pl 18.03.06, 12:05
        Tak jak napisano wyżej- 3 wizyty z kałem w stacji SANEPID'u- koszt ok 100zł. Poza tym prześwietlenie płuc i wizyta u lekarza (najczęściej medycyny pracy, ale ja byłem u rodzinnego:)). Jeśli dobrze pamiętam, to WR tez trzeba zrobić.
        • Gość: A Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna IP: *.gprspla.plusgsm.pl 18.03.06, 13:37
          Ja robiłem badania co prawda rok temu ale koszt był 50 zł.
      • Gość: vvvvv Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.06, 07:03
        Zalezy gdzie. U nas obecnie 60 zł. Nie ma jednej taryfy. Każdy sanepid ustala
        sam we własnym zakresie według ponoszonych kosztów w związku z tym badaniem.
        • malutka19a Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna 19.03.06, 09:43
          a czy kelnerka musi miec ksiazeczke??
          • Gość: iza Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.06, 10:44
            Tak. Km-napisał 3 wizyty z kałem. Wystarczy dwie, nie rozumiem po co trzy, i do
            tego może ktoś inny pobrać te probówki i także oddać. Dostaje się owszem 3
            probówki do której przez 3 kolejne dni pobiera się kał, ale w domu. Także osoba
            pobierająca dokonuje wpłaty i dostaje te probówki do domu.
            • malutka19a Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna 19.03.06, 11:19
              a jakie badania sierobi do ksiazeczki zdrowia??
              • Gość: Gośc Re: książeczka sanitarno-epidemiologiczna IP: *.aij.pl 19.03.06, 12:40
                Zadajesz dziwne pytania przeciesz ci piszą co masz zrobić.Jesteś kumata?.czy co.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka