Gość: Joasia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.06.06, 22:57
Podpisałam dzis umowę-zlecenie( z podkreśleniem ze jestem uczennicą) z firmą
pośrednictwa pracy o wykonywaniu pracy w hipermarkecie Real (praca na kasie)
Dzis tez dostałam telefon z hipermarketu tesco,zaproponowano mi tam prace na
podobym stanowisku jak w realu z tym ze tutaj miałabym podpisac umowę o
pracę, bezpośrednio z tesco. Jednym z punktów regulaminu zarówno Tesco jak i
real jest fakt, iż pod groźbą kary pienięznej zabroniona jest praca w
konkurencji. stąd moje pytanie- czy w tej sytuacji mogę pracować w obu tych
miejscach?
Jesli komus moje pytanie wyda sie absurdalne to prosze o wyrozumiałość- to
moje pierwsze w życiu umowy o pracę .