Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    jaka ta praca

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 13:16
    Jaką stanowisko w banku proponujecie mi po skonczeniu technikum ekonomicznym
    i kierunku studiów finanse i bankowość
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka