Gość: juz tu byłem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 13:16 Jaką stanowisko w banku proponujecie mi po skonczeniu technikum ekonomicznym i kierunku studiów finanse i bankowość Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj