Gość: Kate IP: 82.210.179.* 27.09.06, 12:51 witam, czy ktos moze pracuje wlasnie w biurze obslugi klienta geant jakie mogą zaproponowac wynagrodzenie z gory dziekuje za wszelkie informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj