Dodaj do ulubionych

Transport ładunku za granicę

16.03.16, 12:33
Witajcie

Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK.

Załóżmy, że ktoś ma tiry, którymi rozwozi różne ładunku po Polsce, ale chciałby też wysyłać towar za granicę.

Czy zorganizowanie takiego zagranicznego transportu jest skomplikowane dla kogoś kto nigdy tego wcześniej nie robił, czy spokojnie można to ogarnąć?
Obserwuj wątek
    • damiano381 Re: Transport ładunku za granicę 24.06.16, 23:45
      Zorganizowanie takiego transportu nie jest trudne - zapraszamy na www.alepaka.pl - pomożemy. Zapytanie o wycenę można wysłać na alepaka@alepaka.pl podając wymiary, wagę kraj dostawy i kod pocztowy odbiorcy.
    • luizakot2 Re: Transport ładunku za granicę 08.12.21, 15:35
      Sama organizacja nie jest zbyt skomplikowana ;) Natomiast transport międzynarodowy łączy się z większą ilością zagrożeń, czy to dla samego towaru, sprzętu czy kierowcy. Warto wtedy rozważyć dodatkowe zabezpieczenia. Może pomyśl o systemie safeway fx2 ? Będzie Ci też łatwiej wszystko nadzorować ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka