Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    dostalam prace!!!!!

    IP: *.zab.citynet.pl / 192.168.128.* 21.03.03, 20:30
    nie ma jednak sensu sie zalamywac. ja szukalam pracy 3 mies. w ostatnim mies
    wpadlam juz w niezly dol, na prawde bylo ciezko. ale znalazlam prace i to
    swietna!! lepszej sobie nie moglabym wymarzyc. placa tez bardzo bardzo dobra.
    a co jest jeszcze lepsze dowiedzialam sie tez ze zalapalam sie mimo, ze wsrod
    moich konkurentow byla osoba, ktora miala miec to zalatwione na 100%. jest
    zajebiscie ludzie!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: galileo Re: dostalam prace!!!!! IP: *.acn.waw.pl 23.03.03, 01:27
        Gratuluję! I życzę sukcesów w nowej pracy. Pozdr
        Tomek
      • vesuvio Re: dostalam prace!!!!! 23.03.03, 11:17
        Ja również Ci gratuluję i przy okazji... możemy się razem cieszyć, bo ja też :))

        Pozdrowienia!
        Vesuvio
        • Gość: hapa Re: dostalam prace!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.03.03, 18:44
          Bardzo się cieszę i życzę powodzenia.Ja szukam już 8 miesięcy i nic....

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka