Gość: anita
IP: *.zab.citynet.pl / 192.168.128.*
21.03.03, 20:30
nie ma jednak sensu sie zalamywac. ja szukalam pracy 3 mies. w ostatnim mies
wpadlam juz w niezly dol, na prawde bylo ciezko. ale znalazlam prace i to
swietna!! lepszej sobie nie moglabym wymarzyc. placa tez bardzo bardzo dobra.
a co jest jeszcze lepsze dowiedzialam sie tez ze zalapalam sie mimo, ze wsrod
moich konkurentow byla osoba, ktora miala miec to zalatwione na 100%. jest
zajebiscie ludzie!!!