Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w Cap Gemini

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.06, 13:15
    czy ktos sie orientuje jak wyglądają testy psychometryczna w Cap Gemini?
    Obserwuj wątek
      • Gość: k Re: praca w Cap Gemini IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.06, 19:39
        Testy są dość łatwe...niemniej po 1,5 h zaczynasz się zastanawiać jak się nazywasz. A tak poważnie testy składają się z 3 części i twrają 3x20 min. Pierwsza część to test rozumienia tekstu pisanego (podobne testy zdawało się wcześniej na UJ). Druga część to testy stricte matematyczne tzn. zadania tekstowe z tabelkami (raczej na myślenie). Trzecia część to test językowy (banalnie prosty - do skończenia w max. 10 min). O ile dobrze pamiętam każdy test składał się z 50 pytań (aczkolwiek mogę się mylić, bo było to jakiś czas temu). W sali jest ok. 8 osób...plus dwie osoby z działu HR. Odpowiedzi zakreślasz ołówkiem na osobnym kwestionariuszu.
        • Gość: hm Re: praca w Cap Gemini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.06, 23:43
          i takie są wymagania na każde jedno staniwisko w tej firmie?:)
          czy tylko młodszy księgowy?
          • Gość: k Re: praca w Cap Gemini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 00:22
            Taki test mają kandydaci na księgowych..jeżeli chodzi o inne działy to testy są podobne (zmienia się druga część)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka