Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Drogowiec - Civil engineer

    30.11.06, 09:43
    Zwracam się do Was forumowiczów z takim oto pytaniem:
    czy obcokrajowiec (Holender) o specjalności civil engineer z kilkuletnim
    doświadczeniem w prowadzeniu samodzielnych projektów ma szanse na znalezienie
    pracy w naszym pięknym kraju?
    Zaznaczam ze uczy się on polskiego, a oprócz tego zna angielski, francuski,
    niemiecki o holenderskim i fryzyjskim już nie wspomnę;)
    Dzieki za każdą informację!
    Obserwuj wątek
      • orlowska.malgorzata Re: Drogowiec - Civil engineer 30.11.06, 10:11
        Jak najbardziej - branża związana z budowa dróg zgłasza obecnie bardzo duże
        zapotrzebowanie na pracowników - zarówno projektantów, kierowników budowy i
        project managerów. Istotna jest znajomość języka obcego - w Pana wypadku
        znajomość tak wielu języków będzie atutem. Proszę pamiętać, ze branża drogowa
        obecnie stoi dopiero u progu rozwoju i z mojej perspektywy wyraźnie widać jak
        bardzo potrzebuje pracowników. W przypadku ubiegania się o pracę na wyższych
        stanowiskach ważne są jednak uprawnienia, które są wymagane do pełnienia
        funkcji samodzielnego projektanta lub kierownika budowy w branży wykonawczej.
        • axx611 Re: Drogowiec - Civil engineer 30.11.06, 17:19
          Moge jeszcze podpowiedziec zeby sie zatrudnil w takiej firmie ktora prowadzi
          roboty w Polsce.Ale zatrudnienie poza Polska a w Polsce praca w delegacji. No i
          wtedy zupelnie inne pieniadze.Jako miejscowy to slabo. A tych autostrad to sie
          wybuduje w Polsce w przyszlym roku tylko 6 km.Zatem kompletne dno.Tylko
          zludzenia. Czytam o tych autostradach juz od 1972 roku i nic tylko dyskusja.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka