muminek03
30.11.06, 09:43
Zwracam się do Was forumowiczów z takim oto pytaniem:
czy obcokrajowiec (Holender) o specjalności civil engineer z kilkuletnim
doświadczeniem w prowadzeniu samodzielnych projektów ma szanse na znalezienie
pracy w naszym pięknym kraju?
Zaznaczam ze uczy się on polskiego, a oprócz tego zna angielski, francuski,
niemiecki o holenderskim i fryzyjskim już nie wspomnę;)
Dzieki za każdą informację!