Gość: zapaleniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:04 czy ktos pracuje w sklepach marek pierre cardin, otto kern, roy robson jakie tam sa warunki pracy ile sie zarabia jak wyglada szkolenie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj