Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    pauloadriani

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:04
    czy ktos pracuje w sklepach marek pierre cardin, otto kern, roy robson
    jakie tam sa warunki pracy ile sie zarabia jak wyglada szkolenie
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka