Gość: mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.07, 21:56 pracuj.pl/oferty/281346.html - zaintrygowało mnie to ogłoszenie, czy ktoś z Was miał może staż w Sheratonie? Czy było on płatny? Jakie wrażenia, przede wszystkim: warto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zatopicplatforme Re: stażysta w hotelu Sheraton? 06.02.07, 00:47 sheraton?tam maja duze wymagania, Odpowiedz Link Zgłoś
0tdr0 Re: stażysta w hotelu Sheraton? 06.02.07, 13:08 Obietnice nic nie kosztuja, wiec lepiej sie miec na bacznosci. Jesli to staz (czyli praca) za darmo, to lepiej sobie darowac. Odpowiedz Link Zgłoś
warta20 Re: stażysta w hotelu Sheraton? 06.02.07, 13:32 Jezeli zalapiesz sie na program Vita Futura (a nie jest latwo) to po okresie stazu, zostaniesz jednym z managerow, a w tedy zarobki sa na przyzwoitym poziomie, znacznie ponad srednia na rynku. Starwood to firma perspektywiczna, i jedna z najbardziej znanych na swiecie w tej branzy. Juz w krotce otwarcie hotelu w Sopocie, a w przyszlosci kilku innych w dobrych lokalizacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofija Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 14:35 Pani z PR? Może coś więcej na temat satysfakcji z wykonywanej pracy, sympatycznej, miłej atmosfery w firmie, stabilności zatrudnienia, a może, co to jest przyzwoity poziom zarobków dla managera? Proponuję przeczytać jeszcze raz,z dystansem to, co Pani napisała - ohyda. Odpowiedz Link Zgłoś
warta20 Re: stażysta w hotelu Sheraton? 06.02.07, 17:15 No cóż Pani Zofija, widocznie wszędzie widzi spiskowe teorie dziejów. Nie mogąc wnieść nic konstruktywnego do tego tu tematu, postanowiła w prostacki sposób poddać krytyce to, co napisałem. Są firmy, które nie potrzebują tego typu PR, ponieważ mają renomę, jakość i prestiż, i nie musza się uciekać do takich sposobów. Jeżeli ktoś będzie naprawdę zainteresowany to wyślę więcej informacji na priv. Nie będę podawał na forum otwartym, takich szczegółów. Pozdrawiam pan Warta, a nie pani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofija Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 17:36 Firma wymieniona w temacie ma "renomę, jakość i prestiż" a jednak nikogo, kto zna ją od środka nie zdziwi nie tylko "uciekanie się do takich sposobów", ale dużo gorsze rzeczy (nie będę podawała na forum otwartym takich szczegółów). Potencjalnym zainteresowanym szczerze radzę podejście z dystansem do oferowanych informacji. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
warta20 Re: stażysta w hotelu Sheraton? 06.02.07, 20:33 No cóż Pani Zofija, ma swoje zdanie, a ja nie zamierzam w tym miejscu nakłaniać ją do zmiany poglądów, więc nie będę polemizował. Jak w każdej większej firmie i w tej pracuje wielu ludzi z wielu środowisk o szerokim przekroju społecznym. W tak dużym gronie zawsze może trafić się ktoś nierzetelny, ale należy pozostać obiektywnym i nie można patrzeć na całą organizację z perspektywy jednej jednostki. To tak jakby patrzeć na Polskę z perspektywy „nieudacznika życiowego”, ten wiecznie będzie niezadowolony i nic mu nie będzie pasować, ale jednak większość z nas jest stosunkowo zadowolona z tego kraju (no może poza polityką). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofija Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 12:51 Co za bzdura, staraj się czytać ze zrozumieniem. Ja nie oceniam jakiejś jednostki lecz właśnie generalną atmosferę w firmie i ogólne standardy tam panujące. >(no może poza polityką). Mniej TV, więcej książek. Pzdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
warta20 Re: stażysta w hotelu Sheraton? 07.02.07, 15:05 OK., nie będę prowadził dywagacji. Ja mogę polecić tą firmę, natomiast Zofija daje sygnał, aby „trzymać się od niej z daleka” – jak to często bywa, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W końcu każdy indywidualnie będzie podejmował decyzję, a zawarte tu informacje mają mu pomóc w podjęciu tej decyzji, dać wizerunek firmy. Niestety powyższe posty chyba na niewiele się przydadzą w tym temacie. Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofija Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 17:17 Już mnie korciło aby pochwalić Twój post, ale nie mogę sobie odmówić na koniec wątku ostatniej złośliwości: 1. Twoja pierwsza wypowiedź nie kojarzyła mi się z poleceniem firmy, lecz z nachalną propagandą. 2. Nie uważam, że należy trzymać się od niej z daleka, lecz podchodzić do niej z dystansem i nie nastawiać się na sukces, awans, rozwój, spokój, logikę itp. itd, bo można się srogo rozczarować. > punkt widzenia zależy od punktu siedzenia No i to byłoby piękne zakończenie naszego dialogu, gdybyśmy na koniec poinformowali ewentualnych czytelników, jakie są nasze punkty siedzenia ..., ale na to ja się nie piszę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
warta20 Re: stażysta w hotelu Sheraton? 07.02.07, 18:35 Dziękuję za dialog i spróbuje się zdystansować, czego i Tobie życzę. (Gdybym podał Ci mój punkt siedzenia, pewnie byś się zdziwiła). Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofija Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 13:59 > (Gdybym podał Ci mój punkt siedzenia, pewnie byś się zdziwiła) Właśnie, właśnie, oboje moglibyśmy być zdziwieni :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 21:33 ok, dzięki za różne opinie :>, co do programu Vita Futura - dlaczego tak cięzko się dostać? Czy preferowane są osoby z jakims konkretnym wykształceniem? czekam na telefon, nie trace nadziei, jeśli zadzwonią - czego spodziewac się na rozmowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 11:57 ja tez zlozylam podanie o staz w Sheratonie. czy zadzwonili juz do ciebie? bo ja jeszcze czekam i powoli trace nadzieje. i czy moze masz jakies inforamcje na temat jak przebiega rekrutacja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: 62.233.163.* 15.02.07, 12:10 ja tez zlozylam aplikacje, nikt nie dzwonil jeszcze, co wiecej nie dostalam zadnego potwierdzenia mailowego, a prosilam o nie zeby miec pewnosc ze moj mail doszedl :/ jesli do kogos sie odezwa z sheratona to dajcie znac, zeby ci ktorym sie nie udalo, nie czekali wiecznosc na kontakt, ok ? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kameleo Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.autocom.pl 15.02.07, 17:08 uważajcie na Sheratona w Krakowie. generalnie to wielka lipa. ja studiuję i pracuje w innym hotelu, ale moje koleżanki z roku miały tam staż wakacyjny i przeszły sito rozmów kwalifikacyjnych. najpierw po polsku a potem po angielsku. wybrano je spośród około 100 kandydatów!!!.....po to by potem dwa miesiące zasuwały jak woły w housekeepingu (slużba pieter) i sprzątały pokoje za darmo!!!!!!! a miały mieć odbyć staż z przekrojem na najważniejsze działy hotelu.więc jesli spodziewacie sie super extra stażu to nie obiecujcie sobie wiele, chociaż może coś sie zmieniło. ale jestem w branży na bieżąco i nie słyszałam o zmianach, chyba tylko na gorsze. no cóż, hotel jedzie na renomie, ale "od kuchni' to nie wygląda tak wspaniale. więc ostrzegam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 11:00 tu mnie wlasnie zastanawia problem pieniedzy. podanie zlozylam o staz 18-22 miesieczny i mam nadzieje, ze bede placic chociaz jak sprzataczce, bo przeciez nie moge pracowac za darmo przez tyle miesiecy. na zachodzie program vita futura jest na bardzo wysokim poziomie i mam nadzieje, ze w Polsce tez jest ok. czy ktos moze kiedys go przeszedl? a co do wykorzystywania to wlasnie jestem po kilku miesiacach pracy w kinie- chyba nie moze byc gorzej:) oczywiscie jak do mnie zadzwonia to dam znac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama pieniadze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 13:44 czy moze ktos wie jakie sa stawki za taki staż, albo wie ile zarabia sie w Sheratonie na zwyklych stanowiskach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 19:29 a jaka opinie ma dyrektor krakowskiego Sheratona? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda pracownicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 21:12 czy pracownicy sa zadowoleni z pracy w tym hotelu? a moze jacys stazysci sie odezwa? zlozylam aplikacje i chcialabym wiedziec czy warto pracowac w Sheratonie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.uni.lodz.pl 27.02.07, 12:29 czy ktos dostal juz zaproszenie na rozmowy do hotelu?ja nadal czekam i juz sie chyba poddalam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: 62.233.163.* 27.02.07, 14:27 ja tez nie dostalam jakiegokolwiek znaku od sheratona :/ nawet potwierdzenia, ze aplikacj doszla, mimo, ze wyrazie o nie prosilam moze to jakis pic na wode, skoro nikt z obecnych na forum i aplikujacych, nie dostal jakiejkolwiek wiadomosci ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.uni.lodz.pl 28.02.07, 13:29 co ciekawsze Sheraton w warszawie tez poszukuje stazysty. ale tam poszukuja osobe po wyzszym turystycznym lub po zarzadzaniu. moze w Krakowie zapomnieli tego dodac i przyjmuja tylko osoby po turystyce? ja nie mam takiego wykształcenia i moze dlatego nie zostalam zaproszona na rozmowy. jezeli takie juz byly.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 19:05 u mnie tez sie nie odezwali, wyksztalcenie rowniez mam inne. w miedzyczasie znalazlam inna prace ale oczywiscie caly czas mam zgryza co bedzie jak sie odezwie Sheraton, czy w ogole warto bedzie sobie zawrcac tym glowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.crowley.pl 06.03.07, 11:51 ja dostalam zaproszenie na rozmowe :-) a u was jak ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: stażysta w hotelu Sheraton? IP: *.crowley.pl 06.03.07, 11:51 ja dostalam zaproszenie na rozmowe :-) a u was jak ? Odpowiedz Link Zgłoś