Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    13.06.07, 14:14
    witam - prosze o jakies komentarze do tego watku
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=809&w=64067162
    Obserwuj wątek
      • patrycja.zasieczna Re: kariera 14.06.07, 09:29
        To pytanie powinien Pan skierowac do dzialu HR Tesco.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka