polend 13.06.07, 14:14 witam - prosze o jakies komentarze do tego watku forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=809&w=64067162 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patrycja.zasieczna Re: kariera 14.06.07, 09:29 To pytanie powinien Pan skierowac do dzialu HR Tesco. Odpowiedz Link Zgłoś