Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    kierownik w SMYKU

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 15:16
    ile zarabia i jak wygląda tam praca?
    Obserwuj wątek
      • Gość: gość Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.07, 15:47
        Zarobki-2800 netto.Pracuje sie bardzo dobrze:)
        • Gość: ja22 Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 16:46
          To nie za wiele.
          • ewamariusz7573 Re: kierownik w SMYKU 22.06.07, 19:55
            To względne:)
            • Gość: sztuka Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 20:12
              całkiem niezłe, biorąc pod uwagę, że dziewczyny w sklepach odzieżowych wyciągają
              800 - max. 1200 zl.
        • Gość: Ktos Re: kierownik w SMYKU IP: *.centertel.pl 24.06.07, 16:46
          Tylko chodzi o kierownika dzialu, czy sklepu? Bo to roznica. nie porownujcie pensji kierownika,do zarobkow sprzedawcy. Na stanowisko kierownika to sa juz wieksze wymagania. Podane zarobki wcale nie sa duze.
          • Gość: gość Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.07, 18:03
            Nie zgadzam się.Podane zarobki są całkiem przyzwoite,natomiast wymagania nie sa
            wcale wygórowane(sprawdziłam).
        • Gość: liko Re: kierownik w SMYKU IP: *.compower.pl 24.09.07, 14:40
          uP - A SPRZEDAWCY ile zarabiają?
      • Gość: Kaja Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.07, 08:47
        Myślę, że to niezła kasa i, że w butikach innych sieci na tego typu stanowisko
        są bliższe 2 tys. niż 3 tys. Ja byłam na rekrutacji butiku odzieżowego z wyższej
        półki i zaproponowano mi 1500 net + premia od sprzedaży.
        • Gość: gość Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.07, 23:09
          No właśnie Kaja takie zwykle zarobki proponują, nawet w bardzo dobrych zdawało
          by sie sieciówkach.No chyba ,że ktoś ma inne doświadczenia????
          • Gość: ktośka Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 21:30
            w H&M ma kier. sklepu ok.3000,a w porównaniu ze Smykiem to " duże
            przedsiębiorstwo" i zapierdziej większy!
            • Gość: no niw Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 01:16
              haha 3000 kiero sklepu h&m? alr to chyba w jakims pipidowku w stylu
              torunia (bez urazy la mieszkajacych tam), co? w miastach typu pozna,
              warszawa te zarobki sa duuuzo wieksze
              • Gość: Rexx Re: kierownik w SMYKU IP: *.toya.net.pl 22.08.07, 10:21
                2800 netto? czy to kiepska kasa? ja bym wziął taką robotę. w banku WBK kierownik
                ma 2400 + o wiele większy zapierdziel, siedzenie po godzinach, wrzeszczącą
                dyrekcję i tym podobne przyjemności. koleżanka pracuje jako sprzedawca w Smyku -
                1200 zł. płaca mała, ale atmosfera podobno wzorowa
                • Gość: bibi Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:30
                  Kurka, tak dobrze tam placa?? zaraz wysylam cv.
                  Komus sie chyba w du.pie poprzewracalo, jesli uwaza, ze 2800 netto
                  to malo hahaha

                  ps. ale swoja droga jak tam tak dobrze placa to czemu taka rotacja
                  jest? ogloszenia na kier i sprzedawce ciagle widze.
          • Gość: rosa Re: kierownik w SMYKU IP: *.chello.pl 25.09.07, 09:41
            w sieci triumpha Viamod- umowa o dzieło i 1200 na rękę bez premii,
            uciekłam po 2 tygodniach....
      • Gość: fuka a sprzedawca??? IP: *.compower.pl 24.09.07, 17:57
        ????
        Może ktoś napisze coś o atmosferze,zarobkach
        sprzedawcy,ouczciwości ,badz nie ,tego pracowdawcy?
        Dziękuję
      • kocicca73 Re: kierownik w SMYKU 24.09.07, 22:18
        sprzedawca w smyku zarazbia 1100 brutto na 3/4 etatu plus premia od
        obrotów
        jeśli obroty sklepu przekrocza pewien pułap narzucony z góry to jest
        premia
        jeśli nie to goła pensja plus ewentualne nadgodziny
        pensja zastępcy kierownika nie jest równa pensji kierownika danego
        smyka
        atmosfera pracy jest ok
        a tak między nami to jak za 3/4 etatu daja 1100 brutto to chyba nie
        jest źle no nie??
      • kxiadz Re: kierownik w SMYKU 24.09.07, 22:36
        kierownik w 'zwyklym' sklepie(nie majacy zbyt duzo obowiazkow)
        zarabia 2800 netto to malo?hmmm,to niech wie ze np. kierownik nie
        rzadko nie zarabia wiecej a majac ogrom wiecej obowiazkow czy ludzi
        pod soba czy to np w firmie logistycznej czy np firmie produkcyjnej!
        A jaka lub czy jest roznica?
        A czy jest np roznica kierowcow:
        -rozwozacy pizze
        -kierowca miedzynarodowy samochodu ciezarowego
        ;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka