Gość: ja22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 15:16 ile zarabia i jak wygląda tam praca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.07, 15:47 Zarobki-2800 netto.Pracuje sie bardzo dobrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja22 Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 16:46 To nie za wiele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sztuka Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 20:12 całkiem niezłe, biorąc pod uwagę, że dziewczyny w sklepach odzieżowych wyciągają 800 - max. 1200 zl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktos Re: kierownik w SMYKU IP: *.centertel.pl 24.06.07, 16:46 Tylko chodzi o kierownika dzialu, czy sklepu? Bo to roznica. nie porownujcie pensji kierownika,do zarobkow sprzedawcy. Na stanowisko kierownika to sa juz wieksze wymagania. Podane zarobki wcale nie sa duze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.07, 18:03 Nie zgadzam się.Podane zarobki są całkiem przyzwoite,natomiast wymagania nie sa wcale wygórowane(sprawdziłam). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liko Re: kierownik w SMYKU IP: *.compower.pl 24.09.07, 14:40 uP - A SPRZEDAWCY ile zarabiają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaja Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.07, 08:47 Myślę, że to niezła kasa i, że w butikach innych sieci na tego typu stanowisko są bliższe 2 tys. niż 3 tys. Ja byłam na rekrutacji butiku odzieżowego z wyższej półki i zaproponowano mi 1500 net + premia od sprzedaży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.07, 23:09 No właśnie Kaja takie zwykle zarobki proponują, nawet w bardzo dobrych zdawało by sie sieciówkach.No chyba ,że ktoś ma inne doświadczenia???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktośka Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 21:30 w H&M ma kier. sklepu ok.3000,a w porównaniu ze Smykiem to " duże przedsiębiorstwo" i zapierdziej większy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no niw Re: kierownik w SMYKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 01:16 haha 3000 kiero sklepu h&m? alr to chyba w jakims pipidowku w stylu torunia (bez urazy la mieszkajacych tam), co? w miastach typu pozna, warszawa te zarobki sa duuuzo wieksze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rexx Re: kierownik w SMYKU IP: *.toya.net.pl 22.08.07, 10:21 2800 netto? czy to kiepska kasa? ja bym wziął taką robotę. w banku WBK kierownik ma 2400 + o wiele większy zapierdziel, siedzenie po godzinach, wrzeszczącą dyrekcję i tym podobne przyjemności. koleżanka pracuje jako sprzedawca w Smyku - 1200 zł. płaca mała, ale atmosfera podobno wzorowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi Re: kierownik w SMYKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:30 Kurka, tak dobrze tam placa?? zaraz wysylam cv. Komus sie chyba w du.pie poprzewracalo, jesli uwaza, ze 2800 netto to malo hahaha ps. ale swoja droga jak tam tak dobrze placa to czemu taka rotacja jest? ogloszenia na kier i sprzedawce ciagle widze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rosa Re: kierownik w SMYKU IP: *.chello.pl 25.09.07, 09:41 w sieci triumpha Viamod- umowa o dzieło i 1200 na rękę bez premii, uciekłam po 2 tygodniach.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fuka a sprzedawca??? IP: *.compower.pl 24.09.07, 17:57 ???? Może ktoś napisze coś o atmosferze,zarobkach sprzedawcy,ouczciwości ,badz nie ,tego pracowdawcy? Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
kocicca73 Re: kierownik w SMYKU 24.09.07, 22:18 sprzedawca w smyku zarazbia 1100 brutto na 3/4 etatu plus premia od obrotów jeśli obroty sklepu przekrocza pewien pułap narzucony z góry to jest premia jeśli nie to goła pensja plus ewentualne nadgodziny pensja zastępcy kierownika nie jest równa pensji kierownika danego smyka atmosfera pracy jest ok a tak między nami to jak za 3/4 etatu daja 1100 brutto to chyba nie jest źle no nie?? Odpowiedz Link Zgłoś
kxiadz Re: kierownik w SMYKU 24.09.07, 22:36 kierownik w 'zwyklym' sklepie(nie majacy zbyt duzo obowiazkow) zarabia 2800 netto to malo?hmmm,to niech wie ze np. kierownik nie rzadko nie zarabia wiecej a majac ogrom wiecej obowiazkow czy ludzi pod soba czy to np w firmie logistycznej czy np firmie produkcyjnej! A jaka lub czy jest roznica? A czy jest np roznica kierowcow: -rozwozacy pizze -kierowca miedzynarodowy samochodu ciezarowego ;) Odpowiedz Link Zgłoś