Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pytanie z kodeksu pracy

    IP: *.radio.com.pl 14.06.03, 00:24
    Czy w kodeksie pracy jest coś na temat zapewnienia przez pracodawcę dowozu
    pracownika do miejsca pracy w godzinach nocnych?
    Obserwuj wątek
      • beata_ Re: Pytanie z kodeksu pracy 14.06.03, 01:13
        W kodeksie nie widzę, niestety.
        Podejrzewam, że takie coś może być uwzględnione w wewnętrznych
        przepisach/regulaminach zakładu pracy (prawo tego nie zabrania), albo w
        układach zbiorowych czy umowach grupowych - w duzych zakładach pracy, gdzie
        działają związki zawodowe.
        Tak czy owak będzie to raczej dobra wola pracodawcy - obowiązku nie ma.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka