Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w Comarch

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 20:31
    Witam, czy ktoś miał przyjemność pracować dla tej firmy, albo pracuje?
    Czy warto, czy dobrze płacą, jakie są warunki pracy, atmosfera, ludzie - kierownictwo, etc...

    Obserwuj wątek
      • Gość: Wujek Samo Zło Re: praca w Comarch IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.07.07, 21:55
        No cóż, chodzi po kraju fama o „informatycznej Biedronce”.

        ofirmie.info/opinie.htm?id=13&tytul=Comarch%20SA#NR43hahaha

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka