Gość: informatyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 20:31 Witam, czy ktoś miał przyjemność pracować dla tej firmy, albo pracuje? Czy warto, czy dobrze płacą, jakie są warunki pracy, atmosfera, ludzie - kierownictwo, etc... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wujek Samo Zło Re: praca w Comarch IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.07.07, 21:55 No cóż, chodzi po kraju fama o „informatycznej Biedronce”. ofirmie.info/opinie.htm?id=13&tytul=Comarch%20SA#NR43hahaha Odpowiedz Link Zgłoś