mppmpp
08.08.07, 08:45
Nie wiem skąd macie takie informacje. Zapewniam, że zarabiam 2 x mniej. Pardon, zarabiałem, bo zrezygnowałem... Jak Informatyk w Lokalnym Banku "kosiłem" po podwyżce 2300 brutto. Jestem inżynierem z 13 letnią praktyką i dobrym angielskim i głęboką wiedzą. Takich "koszących" jak ja znam jeszcze kilku, więc trochę jestem zadziwiony waszymi informacjami... Aha! Jestem z woj. śląskiego... Jutro wylatuję do UK...