Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Tyska Strefa Ekonomiczna

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 19:53
    Witam,
    Który zakład polecacie w Tychach?
    Jak wam się tam pracuje, pracujecie przez jakieś agencje pracy?
    Jak kształtuja się zarobki? Czy to mit że zarabia się po 900 zł?
    Dzięki za odpowiedzi
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka