Gość: Ronek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 19:53 Witam, Który zakład polecacie w Tychach? Jak wam się tam pracuje, pracujecie przez jakieś agencje pracy? Jak kształtuja się zarobki? Czy to mit że zarabia się po 900 zł? Dzięki za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj