majeczka_82 20.05.08, 07:17 Sama się właśnie zastanawiam jakie studia wybrać - w sensie podyplomowych. Myślę o Zarządzaniu - oferta spora, do września jeszcze trochę czasu więc zbieram opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misiek Re: Studia za darmo IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 21.03.09, 16:43 Oferta uczelni prowadzących studia podyplomowe bezpłatne - dofinansowane z EFS na 2009 rok znajduje się na stronie www.edp.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bambi7 Studia za darmo IP: *.csk.pl 21.03.09, 17:20 "Najmniejszym zainteresowaniem cieszą się dofinansowywane studia z zakresu nauk ścisłych" - to normalne, bo do tego nie wystarczy zwykle "bajdolenie" (za drogo wychodzi wyposażenie, odpowiednio wyszkolono kadra, żeby coś sensownego otworzyć) MBA w Krakowskiej Szkole Wyższej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego - co później daje ukończenie MBA w tak "elitarnej" szkole? Za granicą taki papier nie ma żadnej wartości, a w "zapyziałej" Polsce (gdzie nie można być lepiej wykształconym od swojego szefa) tymbardziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwasdghj Re: Studia za darmo IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.09, 18:52 a MBA jakiejkolwiek polskiej uczelni ma zagranicą jakiekolwiek znaczenie ? :> Odpowiedz Link Zgłoś