radek_sziwa
17.11.08, 10:29
Hej,
Szukam osoby, ktora robila status Charted w Irlandii przez Engineers of
Ireland. Obecnie sam mam zamiar zaczac skladac papiery i chcialbym sie
poradzic kogos kto juz przez to przechodzil. Chodzi mi o sama procedure,
sposob pisania esejow i practice report, jak wyglada interview itp. Jesli ktos
moglby sie wypowiedziec w tym watku albo napisac maila:
radek(malpa)soltech(kropka)pl bylbym wdzieczny.