zolinkaa
22.12.08, 14:57
po obronie zarejestrowałam się w bezrobociu żeby mieć ubezpieczenie, ponieważ
dalej nie mogę nic znaleźć poszłam do pracy na umowę zlecenie na dwa tygodnie.
dostałam za to 480 zł na rękę a dzisiaj dostałam list z PUPu że straciłam
swoje ubezpieczenie. nie wiem co teraz zrobić bo życie bez ubezpieczenia mnie
jakoś przeraża.
nie wiem co teraz zrobić????
może ktoś się zna na tych prawnych aspektach???