Gość: juna
IP: *.acn.waw.pl
07.01.09, 23:10
Jestem za monitoringiem niań(sama pracowałam w tym charakterze), rozumiem
doskonale niepokoje rodziców. Ma to jednak sens tylko wtedy, gdy powiadomi się
osobę obserwowaną. Chyba nikt nie chciałby widzieć, jak ktoś robi krzywdę
dziecku.