Dodaj do ulubionych

Walentynki

12.01.08, 16:17
Piszcie pomysły na walentynki. jakiś oryginalny prezent czy nietypowy
wieczorek? jakie macie pomysły?
Obserwuj wątek
    • wojciechp1982 Re: Walentynki 12.01.08, 18:56
      Wogole moim zdaniem Walentynki to jest pojeba*e Swieto typowa komercja stworzona przez kiczowata Ameryke. A nikt juznie pamięta o rodzimym słowiańskim święcie zakochanych "Noc Kupały" lub "Sobótka" obchodzonych w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. Cudze chwalicie swojego nie znacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



      • tomfix1 Re: Walentynki 13.01.08, 01:32
        Każdy ma różne zdania na ten temat. Nic już na to chyba nie poradzimy że nie
        pamiętamy swoich tradycji. Więc piszcie swoje opinie i pomysły:)
    • jasieq83 Re: Walentynki 15.01.08, 19:07
      Ja proponuje myszke w ksztalcie serca, w zeszlym roku cos takiego sprawilem ukochanej i byla zaaachwycona. Jak ktos zainteresowany,ponizej link allegro:
      www.allegro.pl/item297318097_walentynki_komputerowa_myszka_w_ksztalcie_serca.html
      • chlujek Re: Walentynki 22.01.08, 04:55
        zrob dziewczynie dziecko, bedzie zaskoczona, zdziwiona, wkur..na i
        rozanielona.
        • tomfix1 Re: Walentynki 22.01.08, 09:32
          Ten pomysł z dzieckiem to niezbyt mądry jest. Piszcie jakieś normalne propozycje
          a takie pozostawcie dla siebie.
          • martinellowa Re: Walentynki 22.01.08, 13:55
            To moze zabierz ja gdzies w jakies fajne miejsce, gdzie mozna cos
            zjesc, napic sie lampki winka, najlepiej w miejscu gdzie jeszcze nie
            byla a nie tam gdzie chodzicie zawsze:-)), przeciez niekoniecznie
            musi to byc prezent rzeczowy...
            • tomfix1 Re: Walentynki 22.01.08, 15:20
              W końcu ktoś napisał coś fajnego. Widać że zna sie na rzeczy:) Czekam na dalsze
              pomysły
              • s_szymon Re: Walentynki 27.01.08, 22:40
                nom. może coś w rzeszowie? jak masz pojazd to tam napewno będzie
                kilka okoliczności walentynkowych też :) wspólna wycieczka i nowe
                wspólne przygody! :) nawet jeśli tam będzie tylko spacerek :)
                powodzenia! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka