Dodaj do ulubionych

Drogi - DZIURY!

IP: *.ronus.pl 27.01.11, 11:16
Stan dróg w powiecie oławskim jest skandaliczny. Obecny Starosta to drogowiec, który nic szczególnego w tej sprawie nie robi i jako były pracownik PZD oraz radny powiatu też się nie wysilał. Panie Starosto, niech się pan obudzi i do roboty! Prosze przedstawić plan działania.
Obserwuj wątek
    • Gość: shrek Re: Drogi - DZIURY! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 11:51
      :Oskar, nie bądź upierdliwy, przecież nie został powołany żeby się zajmować takimi pierdołami :)
    • Gość: Drogmen Re: Drogi - DZIURY! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 12:25
      Żeby załatwić temat trzeba by położyć z 20 km nowych dywaników.
      Przez lata wszystko przesuwano na później, w tym roku zima nie była łaskawa i powiedziała co myśli o latach zaniedbań.
      Żywotność warstw bitumicznych to 15 lat, która droga ma tak często wymienianą nawierzchnię?

      • Gość: Ajax Re: Drogi - DZIURY! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 15:47
        Jak ten czas szybko leci, to już piętnaście lat ma nasze rondo, no ,no, teraz dostanie nowy dywanik i dalej będzie nam służyło 15lat. Czy ktoś się orientuje ile brakuje ul.11 listopada do 15 lat patrząc na stan nawierzchni to już, tuż, tuż <rotfl>
      • Gość: mala Re: Drogi - DZIURY! IP: *.cyberghostvpn.com 28.01.11, 21:13
        u nas żywotność asfaltu wynosi czasami jeden rok...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka