Gość: Oskar
IP: *.ronus.pl
27.01.11, 11:16
Stan dróg w powiecie oławskim jest skandaliczny. Obecny Starosta to drogowiec, który nic szczególnego w tej sprawie nie robi i jako były pracownik PZD oraz radny powiatu też się nie wysilał. Panie Starosto, niech się pan obudzi i do roboty! Prosze przedstawić plan działania.