Dodaj do ulubionych

Kołodziej będzie siedział?

IP: *.wroclaw.hypnet.pl 09.02.12, 21:35
jak w tytule?
Obserwuj wątek
    • Gość: Karol Re: Kołodziej będzie siedział? IP: *.xdsl.centertel.pl 10.02.12, 10:02
     Tacy są właśnie pisowcy.
     Siedzą, narzekają na rząd, że wprowadza niepopularne reformy, wszem i wobec głoszą swoją religijność, a jedyne co robią, to są jeszcze większymi złodziejami, a jak Kaczyński niepopularny, to zaczynają udawać, że są bezpartyjni, ale tak nie jest, skoro Kołodziej jest etatowym członkiem zarządu u starosty z PIS Brezdenia.

     Powymyślali jakieś niepotrzebne stanowiska dla swoich, kiedyś nie było takich stanowisk.
     Teraz Brezdeń który sam nic nie robi, tylko porozdzielał stołki między swoich.
     Kołodziej dostaje ok. 10 tys. miesięcznie jako etatowy członek zarządu, a starosta Brezdeń mówi, że nie ma pieniędzy na sprzęt szpitala, na nic nie ma pieniędzy, ale na pensję dla Kołodzieja jest i na podwyżki dla pracowników starostwa także, by siedzieli cicho i byli wdzięczni Brezdeniowi.
     • Gość: k.b.s. Re: Kołodziej będzie siedział? IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.12, 15:33
      Stołki dla swoich znajomych rozdzielają WSZYSCY, nie tylko Pis-owcy. Tak samo jak tworzy się niepotrzebne etaty, których pełno i w powiecie i w starostwie i w gminie. A omijanie prawa dla wygody, oszczędności, byle nie "na górze", to już u nas plaga. Książki można by pisać. PIS idealny nie jest, ale w tej chwili to kto inny rozdaje karty. Niestety, nie takie, jak trzeba.
      • Gość: Jan Re: Kołodziej będzie siedział? IP: *.ronus.pl 12.02.12, 18:52
       Niestety to co się teraz dzieje w powiecie to nigdy nie miało miejsca w żadnym poprzednim samorządzie. Nigdy nie były tak wysokie pensje dla politycznych. Zaciekłość i służalczość Brezdenia nie ma równych. Facetowi odbija. Przeszedł wszystkich. Pracowników dzieli na swoich i tych od macochy. Pani Stasia i Basia to na przykład prima sort itd.
     • tom.kolo Re: Kołodziej będzie siedział? 16.02.12, 09:01
      drogi karolu
      właśnie sprawdziłem swoje konto. zarabiam w starostwie 4800 zł. Mogłeś to łatwo sprawdzić ta informacja jest publiczną i jeśli się o nią wystąpi to się wie. Musisz też wiedzieć, że ze względu na moje doświadczenie w samorządzie (6 lat na kierowniczych stanowiskach) pełnię bez żadnego więcej wynagrodzenia funkcję naczelnika dwóch wydziałów, ponadto w wydziale który nadzoruję zniknęły etaty kierowników. To wszystko dało mój drogi starostwu zmniejszenie wynagrodzeń w tychże wydziałach. To też łatwo mogłeś sprawdzić. Jak czegoś nie wiesz to się poprostu zapytaj teraz masz mejla, jesteś zapieklony a nawet mnie nie znasz:)
      serdecznie pozdrawiam
      tomek kołodziej
      • stereo160 Re: Kołodziej będzie siedział? 16.02.12, 11:17
       tom.kolo napisał:

       " ... właśnie sprawdziłem swoje konto. zarabiam w starostwie 4800 zł.
       tomek kołodziej"

       to i tak o wiele za dużo biorąc pod uwagę co się dzieje wokół poniższej sprawy:

       gazeta-olawa.pl/artykul-3657-szkolenia-na-gebe-.html
       • tom.kolo Re: Kołodziej będzie siedział? 16.02.12, 20:59
        6500 brutto 13 mi się należy 14 nie istnieje. Staroście zastępcy i członkom zarządu premie żadne nie przysługują także jest to pełne wynagrodzenie. Jeśli chodzi o szkolenia to biuro LGD nie prowadzi żadnych zapisów, robi to mateusz goliszek na miejscu w chwałowicach. Najbliższe szkolenia odbędą się w szkole im. Jana Kasprowicza w Jelczu Laskowicach dla wszystkich uczniów zaczynamy 24 lutego. po szkoleniu odbędzie się test, a najlepsi uczniowie w nagrodę będą mieć możliwość szkolenia dwudniowego z zakresu ekologii. Jeśli zoorganizuje pan grupę 30 osobową to znajdziemy termin na przeszkolenie ale dopieor w maju mamy duże obłożenie. nie szkolimy pojedynczych osób nie mamy na to środków. Musi Pan wiedzieć, że nie dostaliśmy na ten cel żadnych środków publicznych poza 10 tysiącami złotych, które wydaliśmy na przeszkolenie edukatorów, a szkolenia dla 4000 osób w większej części odbywają się na zasadzie wolontariatu, płacimy tylko za wydawanie podręczników, a pieniądze nie pochodzą od żadnego samorządu. O wszystkim mogę opowiedzieć zaręczam, że pytanie mnie jest lepszym sposobem dowiedzenia się prawdy niż czytanie kreowanej rzeczywistości na potrzeby zwiększenia poczytności. serdecznie zapraszam do obejrzenia szkoleń w szkołach. Może Pan wierzyć lub nie ale naprawdę ucieszę się jeśli Pan je zobaczy. W marcu na pewno odbędą się także duże szkolenia w WSB we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcącym nr I we Wrocławiu, rozmawiamy także ze szkołami oławskimi, jak ustalimy terminy z chęcią Pana poinformuję. w każdej szkole grupa najlepszych dzieci (decyduje wynik z testu) spędzi na wiosnę szkolenie w chwałowicach. Zapraszam serdecznie, jak Pan przyjdzie będzie pan mógł zdać rzetelną informację internautom, do zobaczenia na szkoleniach, serdecznie pozdrawiam tomek kołodziej
   • tom.kolo Re: Kołodziej będzie siedział? 17.02.12, 08:54
    Jeszcze trzy rzeczy muszę odkłamać.
    1. radny zatrudniony w starostwie (na stanowisku starosty, wicestarosty, członka zarządu) nie pobiera diety - z mocy ustawy
    2. funkcję prezesa w LGD pełnię społecznie za ZERO złotych.
    3. funkcję etatowego członka zarządu nie wymyśliła obecna koalicja, jako pierwszy pełnił ją członek Platformy w pierwszej kadencji
    łatwo tak kłamać i się nie podpisywać co?
    • Gość: wyborca Re: Kołodziej będzie siedział? IP: *.ronus.pl 18.02.12, 16:28
     "...funkcję etatowego członka zarządu nie wymyśliła obecna koalicja..." - to proszę doprecyzowac kto to wymyślił jesli nie obecna koalicja? Kto jest autorem tej fuchy dla p. Tomasza Kolodzieja?
     "... jako pierwszy pełnił ją członek Platformy w pierwszej kadencji..." - a co historia sprzed 14 lat ma wspólnego z obecną sytuacją? To było dawno i nieprawda. Było a nie jest nie pisze sie w rejestr.Nawet przyslowia będące madrością narodu potwiedzają, żp. Kolodziej czepia się jak pijany płotu do jakiegoś bezsensownego uzasadnienia.
     Etat czlonka jest zbędny i niepotrzebny, pieniadzę za ten etat sa skandalicznie wysokie. W obliczu trudnego budżetu powiatu taka sytuacja jest skandalem. Etat ten jest wyłącznie etatem politycznym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka