Dodaj do ulubionych

Ostrów bez saperów

03.07.02, 13:09
Ostrowski patrol saperski został przeniesiony do Inowrocławia. Teren jego
działania nie ulegnie jednak zmianie .
Obserwuj wątek
    • hektorr Re: Ostrów bez saperów 08.07.02, 13:08

      to przyklad powolnej degradacji ostrowsiej jednostki...i jej rychly koniec...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka