grel2 03.07.02, 13:09 Ostrowski patrol saperski został przeniesiony do Inowrocławia. Teren jego działania nie ulegnie jednak zmianie . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hektorr Re: Ostrów bez saperów 08.07.02, 13:08 to przyklad powolnej degradacji ostrowsiej jednostki...i jej rychly koniec... Odpowiedz Link Zgłoś