loriaan 28.11.04, 21:10 czy któras z was cos szyje? tydzien temu kupiłam maszyne i ogarneło mnie szaleństwo szycia patchworkowych narzut na łózka. efektami, mam nadzieje niedługo sie pochwalić, bo nawet zaczyna coś z tego wychodzić Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewana3 Re: Patchworki 28.11.04, 23:52 Ja trochę szyję, ale ostatnio tak wciągnęła mnie masa solna że zapomniałam że mam maszynę. Nie skusiłam sie nigdy na patchwork a szkoda. Czekamy na efekt Twojej pracy pozdrawiam Odpowiedz Link
kerstin_wow Re: Patchworki 29.11.04, 01:05 strasznie bym chciala uszyc patchworka ale zawsze wydawalo misie ze to wyzsza szkola jazdy wiec sie za to nie biore, ale moze mnie przekonasz do tego i sama sprobuje... /juz mam nawet wymyslony wzor, hi hi/ Odpowiedz Link
carlacarla Re: Patchworki 29.11.04, 08:39 Mam kilka toreb patchworkowych samodzielnie robionych. Teraz marzy mi sie uszycie narzuty - tylko materialow brak. Szukam malych skrawków (takich smieci - odrzutów)i sa z tym problemy. Robie tylko proste wzory - z kwadratów i prostokatów- do tych bardziej skomplikowanych nie mam cierpliwosci. A tu kurs patchworku: tomella6.webpark.pl/imagepagespatchworkkurs/image5.htm I jeszcze takie stronki: www.craftown.com/patch.htm www.francepatchwork.com/ planetpatchwork.com/ www.nzquilter.org.nz/links/patterns.htm Odpowiedz Link
loriaan Re: Patchworki 29.11.04, 08:44 Ja kupuję w szmateksach koszule męskie, są tanie a materiału duzo , no i kolory do wyboru, dobre sa też spódnice, ale w nich już sa delikatniejsze materiały przeważnie. w sumie na jednego dużego patchworka, zuzyłam koszul za 20 zł) w sklepie pewnie bym dała tyle za metr materiału dzieki za stronki Odpowiedz Link
carlacarla Re: Patchworki 29.11.04, 08:45 OOO! swietny pomysł o tym nie pomyslałam. Zatem powinnam zanurkowac w szmateksie! Odpowiedz Link