ina1106 20.12.05, 22:39 Pilnie poszukuje namiarów na Sylwestra w Górze Kalwarii przy ul. Grójeckiej to podobno jest jakaś sala weselna. Jeśli ktoś ma telefon to byłabym wdzięczna. Z góry serdeczne dzięki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj