Dodaj do ulubionych

Sylwester!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!-PILNE

20.12.05, 22:39
Pilnie poszukuje namiarów na Sylwestra w Górze Kalwarii przy ul. Grójeckiej to
podobno jest jakaś sala weselna. Jeśli ktoś ma telefon to byłabym wdzięczna.

Z góry serdeczne dzięki!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka