08.03.11, 12:59
http://i51.tinypic.com/2d817dj.gif

Wszystkim Paniom w Dniu ich Święta, życzenia beztroskiego uśmiechu, wzajemnej tolerancji życzy "baran"- "zero" lucjan.0
Obserwuj wątek
    • wrzosowapolana Re: Dla Pań 08.03.11, 17:29
      Kwiaty są piękne, dziękuję.
      Lucjan, tylko...hmmm...chyba forum Ci się pomyliło. Tu Cię nikt nie zna pod tym...puszystym nickiemsmile
      • misia007 Re: Dla Pań 08.03.11, 19:45
        Baran ale...z poczuciem humoru a kwiatki śliczne .Może baranek???
        • tamaryszek44 Re: Dla Pań 08.03.11, 20:10
          Dziękuję, biorę jednego kwiatka na nocny stolik coby pachniał mi do snusmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka