lucjan.0 08.03.11, 12:59 Wszystkim Paniom w Dniu ich Święta, życzenia beztroskiego uśmiechu, wzajemnej tolerancji życzy "baran"- "zero" lucjan.0 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wrzosowapolana Re: Dla Pań 08.03.11, 17:29 Kwiaty są piękne, dziękuję. Lucjan, tylko...hmmm...chyba forum Ci się pomyliło. Tu Cię nikt nie zna pod tym...puszystym nickiem Odpowiedz Link
misia007 Re: Dla Pań 08.03.11, 19:45 Baran ale...z poczuciem humoru a kwiatki śliczne .Może baranek??? Odpowiedz Link
tamaryszek44 Re: Dla Pań 08.03.11, 20:10 Dziękuję, biorę jednego kwiatka na nocny stolik coby pachniał mi do snu Odpowiedz Link