25.01.20, 00:36
Jaki kolor podlogi by pasował do bialych mebli z blatamu dąb canyon ?Czy może powinna byc w tym samym kolorze ?
Obserwuj wątek
      • engine8 Re: Kolory 25.01.20, 02:21
        No zdarza sie....
        My kiedys dawno temu zalozylismy caly zestaw mebli w kuchni - ciemno zielone i podloga byla jasny dab i wtedy zaczelismy szukac blato granitowych zeby mial w sobie podobna zielen i troche podlogi i reszta nie gryzaca...... ,
        I znalezlismy smile

• came_lia Re: Kolory 25.01.20, 02:54
          Szukałam długo mebli i nie wiedziałam, że problem może być z podłogą. Dąb canyon można tylko zamówić a chciałam zobaczyć na żywo.Teraz chodzi mi po głowie aby zrobic podloge dab arktyczny albo szary bo okucia sa szare.

• banitka51 Re: Kolory 25.01.20, 09:50
            Moim zdaniem jak wybierzesz podłogę i meble w takim samym kolorze, to poczujesz się jak w pudełku. Trochę inaczej jest przy słonecznej sośnie, chociaż i tak pozostaje wrażenie "święta lasu", gdy wszystko w drewniesmile Dąb canyon ma ciepłą barwę, więc jasne kolory rozświetlą pomieszczenie. Moim zdaniem dąb naturalny, choć szary (jakby brudny) jest bardziej uniwersalny. Ale co my tu możemy powiedzieć, jak tylko Ty wiesz, o jaki kolor chodzi i jakie kolory lubisz?

--
            od okazywania sympatii nie trzeba płacić podatku od darowizny
            • came_lia Re: Kolory 25.01.20, 10:09
              Nikt nie umiał piękniej wytłumaczyć jak Banitka 😁
              Przekonalas mnie do szarego ,chociaż nie bardzo lubię ten kolor ale W całości będzie pasowało .Szary jest teraz bardzo modny mozna wprowadzic pozniej wiecej kolorów
              • x94x Re: Kolory 16.02.20, 18:08
                Bratowa ma białe meble i białą podłogę (duże płytki) dodatki szare, ładnie to wygląda, ale nie moje klimatysmile
                • engine8 Re: Kolory 16.02.20, 23:37
                  Obecne tredy kolorow domu kojarz mi sie z IKEA albo biurami.. Wystroje sa raczej netralne, obojetne, malo tam charakteru mieszkancow i ciepla domu.
                  Dlatego nasz domo to ciagle kolory z duzo doza brazow m in dlatego ze duzo wykonczen i polaczen drewnianych..
          • banitka51 Re: Kolory 25.01.20, 09:59
            Doczytałam, że chodzi o blat ("blatam" ominęłam, bo nie wiedziałam, o co chodzi). Czyli chodzi o kuchnię. W mojej kuchni blat i podłoga nie mogłyby być tego samego koloru. Każdy ma swój gust, smak i swoje wymagania wobec przestrzeni, w której ma żyć. Teraz modny jest szary beton, a szary np. dla mnie jest smutaśny. Blat z dębu pomniejsza pomieszczenie (czasem potrzebne w 30m2 kuchni), a jeśli kuchnia niewielka - to im jaśniejsze kafle, tym więcej wrażenia przestrzeni. howqsmilesmile

--
            • came_lia Re: Kolory 25.01.20, 10:17
              To są meble do pokoju ,białe komody mają blaty dębowe .
              Szary jest smutasny wiem ale teraz jest taki modny i dużo dodatków można dostać.

• came_lia Re: Kolory 25.01.20, 11:13
                No i rozjasnilas mi w głowie 😊Teraz mogę pobiegać po sklepach i wybrać kolor podłogi coś z szarości. Jest bardzo duży wybór. Jest to mój pokuj pracownia więc najczęściej będzie bałagan.
                • banitka51 Re: Kolory 25.01.20, 12:07
                  Moim zdaniem na pracownię świetny wybórsmile Łatwo coś znaleźć w szaroścismile

--
                  • came_lia Re: Kolory 26.01.20, 12:06
                    A to jest witryna od kompletu .Domyślam się że to nie Twój gust banitko 😊Znalazłam w necie wizualizacje z tymi meblami i podłogi w szarości ładnie wyglądają
                    • banitka51 Re: Kolory 26.01.20, 14:30
                      Gust nie ma tu wiele do powiedzenia, mam czarnego kota, który wiecznie swoje kłaki wszędzie rozprzestrzenia i uwielbienie czystości, zanim się do czegokolwiek zabiorę - przy białych meblach cały czas bym tylko czyściła. Wiem po regale sosna+białe szuflady nisko.A ta szafka bardzo mi się podobasmile

--
          • came_lia Re: Kolory 25.01.20, 14:38
            Ta kuchnia engine jak z reklamy .W pierwszej chwili tak pomyślałam, że reklama mi się wyświetlliła 😊
            Ciemna faktycznie ,nie wybrałbym ciemnej zieleni do kuchni .Może zła fotka w innym świetle by lepiej wyglądało.
            • sagittarius954 Re: Kolory 25.01.20, 17:50
              Podziwiać wasze kuchnie big_grinbig_grin Ja tam dalej swoją dziurkę 2,5 na 1,5 , dobra niech będzie 3 na 1,80 to po ustawieniu szafek i innych sprzętów zostaje mi przejście 80 cm . No i zagadka jak to się stało że kiedyś mieściliśmy się oboje a teraz nie ....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
              Myślicie że walczę o kolory??
              • engine8 Re: Kolory 25.01.20, 23:15
                Poprzednia byla mala - dom zostal powiekszony ale z kuchnia sie nie dalo. Jednak byla funkcjonalna..
                Ale jak na eryture szukalismy nowego gniazdka to juz mielismy wiecej pojecia co chcemy ...
                Obecna jest wygodniejsza oczywiscie. Wyspa absolutnie przydatna - pod spodem masa miejsca na rzeczy (sa wysywane szuflady wiec wykoszystana.... Akurat kolory szafek "nie nasze" ale jest jak jest mozna wymienic - pytanie po co?

Tak, okno jest wygodne - przynajmniej jak sie gary myje to sie ma ladny widok….
                I to okno jest rozsuwane po obu stronach a po drugiej stronie jest dosc szeroki blat... Jak sie chce wystawic jedzenie na zewnatrz to proste …. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka