12.12.15, 13:51
Hyde Park
Jest miejscem, dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania nikogo)

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.
Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).
___________________________________________________________________
Myślę że tu o wszystkim będziemy mogli mówić chyba że nadgorliwa cenzura na to nie pozwoli.
Obserwuj wątek
  • sagittarius954 Re: Hyde Park 12.12.15, 14:07
   I to jest bardzo ładne wyjście z opresyjnej sytuacji big_grin Wiesz a może superka się w Tobie zakochała i dlatego czubi się do ciebie big_grinbig_grin Zgodnie z przysłowiem kto się czubi ten się lubi big_grinbig_grin

   Ale teraz już na poważnie zakładaj pierwszy temat i dyskutujemy .
   • tavros Re: Hyde Park 12.12.15, 16:04


    Wiesz w kim się zakochała Superka?
    W PO zakochana po uszy.
    Trzeba ją Sagi wyciągnąć na właściwą drogę.
    • tavros Re: Hyde Park 12.12.15, 16:34
     Wszystko jest pod cenzurą tak że za bardzo rozgadać się tu nie można trzeba tylko chwalić i uwielbiać PO, bo inaczej może się nie podobać cenzurze a ja nie umiem tak. Lubię czytać prasę niezależną a gazetę żeby przeczytać to zwykle nie mam czasu. Nie jestem z rodziny Radia Maryja, ale nie przeszkadza mi ono. Dla mnie takich Rydzyków to może być i 100 i każdy powinien mieć swą rozgłośnię. Na rodzinę Radia Maryja niektórzy mówią, że to oszołomy są a ja uważam odwrotnie, że ci, co ich nazywają oszołomami to sami są nimi.
     • tavros Re: Hyde Park 12.12.15, 16:48
      Mam pytanie czy znacie kawę zieloną i czy ją lubicie?
      Sagi masz blisko po nią, bo jest w Realu na Woli. Kupiłem jedną paczkę, ale nam wszystkim w domu tak zasmakowała, że na drugi dzień poszedłem i jeszcze dokupiłem 2 paczki. W jednej paczce jest 20 saszetek i zaparza się ją tak jak herbatę a ma smak ananasa. 1 Paczka kosztuje 4 zł, bo to jest cena zaniżona jest w przecenie. Sagi idź i kup a nie pożałujesz na święta się przyda. Ciekaw jestem czy Superka piła taką kawę? Dodam jeszcze, że jedną saszetkę można zaparzać dwa albo trzy razy.
      • sagittarius954 Re: Hyde Park 12.12.15, 18:11
       Ja ci powiem, że piję herbatę nie dla smaku a jako popychadło jedzenia i nie za bardzo zależy mi na jakości jak i na zdrowotnych niuansach . Ale dobrze wiedzieć bo żona preferuje takie cudeńka i lubi różne smaki herbaty , więc czemu nie , jest sposobność więc trzeba pod hoinkę zrobić prezent . Dzieki za wiadomość big_grin
     • sagittarius954 Re: Hyde Park 12.12.15, 18:08
      Przecież i ja jeszcze 10 lat temu wierzyłem w demokrację typu PO ,ale po 2010 roku i checach na Krakowskim moja ocena zaczeła się zmieniać . Inaczej wyobrażałem soibie bycie w Europie a inaczej zaczynało być , poza tym duzo dały mi wyjazdy . Jest się czym zachwycać ,ale i trzeba odpowiedzieć sobie na wiele pytań jakich w POLsce się nie stawia i nie stawiało . Jakby pewne rejony były zabronione do spenetrowania . A im dalej do 2015 roku tym bardziej uwidaczniała się siermiężność PO . co potwierdził Tusk wyjazdem , bo że szlismy Niemcom na ręke to było wiadomo od momentu kiedy min.MSZ poparł Niemcy jako przywódcę w Europie . A oni chętnie dawali nam pożyczki ile chcieliśmy czyli Tusk chciał tyle dawali , co od bardzo długiego czasu się nie zdarzyło .
    • sagittarius954 Re: Hyde Park 12.12.15, 18:02
     Zdaje się że to wyciąganie jest najbardziej trudne , bo gdyby był jakiś dostęp w realu ale niestety , wyciągnęło by sie ja kawkę i przejrzałaby supereczka big_grin
     • super.222 Re: Hyde Park 12.12.15, 18:46
      Czego to ludzie nie wymyślą - kawa o smaku banana big_grin big_grin
      Nie, nie piłam kawy w saszetkach big_grin Tawros - przecież to profanacja smaku.
      Kawa musi być czarna jak - no wiecie - i gorąca jak ... niech sobie pany
      dopiszą co chcą.

      Bardzo mi się podoba ten wątek. Można sobie pisać co się chce i wcale
      nie nadeptując na odciski nikomu.

      PS. Odnośnie *wyciągania* ... Widziałam jedną taką wyciągniętą kiedy
      prawie orgazmu doświadczyła składając życzenia z okazji jakiejś rocznicy.
      • tavros Re: Hyde Park 12.12.15, 19:51


       Znalazłem w Googlach

       https://e-market24.com.pl/449-large_default/kawa-zielona-ekspresowa-o-smaku-ananasa-20t.jpg

       Zielona kawa wspomaga odchudzanie, popularna wśród odchudzających się.
       Zielona kawa ma właściwości antyoksydacyjne, a jej spożywanie pomaga w wolniejszym odkładaniu się cukru w organizmie, dzięki temu, zamiast spalać cukier spalamy tłuszcz i poprawiamy swój metabolizm.
       Zielona kawa może działać antyrakowo
       Zielona kawa ważna w profilaktyce wielu chorób
       Kwas chlorogenowy wpływa również na zwiększenie produkcji przeciwciał odpowiedzialnych za naszą odporność, a w grupie z innymi kwasami działa żółciopędnie i żółciotwórczo, chroniąc jednocześnie ważny narząd wątrobę.
       Zielona Kawusia..............

       Gdybyś chciała Superko to podaj adres na PRV to ci w kopercie wyślę ze trzy szaszetyki tej zielonej kawusi
       • super.222 Re: Hyde Park 12.12.15, 20:00
        Ależ Ty jesteś hojny ! big_grin big_grin big_grin

        Za trzy saszetki kawusi chcesz dostać mój adres? big_grin


        Poszukam w moim prowincjonalnym mieście.
        • tavros Re: Hyde Park 12.12.15, 20:28
         Listem więcej to chyba się nie pośle bo jak zmieścić?
         U siebie taką kawusię to nie dostaniesz.
         • tavros Re: Hyde Park 12.12.15, 20:35
          Nie pijcie czasem najdroższej kawy świata!

          Najdroższa kawa świata z odchodów zwierzątka.
          Cyweta - zwierzę, któremu zawdzięczamy kopi luwak.
          Co pchnęło człowieka, aby wyzbierać nieprzetrawione ziarenka kawy z odchodów cywety?
          Kopi luwak, bo o niej mowa, jest świętym Graalem w świecie kawoszy. Jej smaku nie da się ponoć porównać żadnym innym rodzajem kawy, ani tym bardziej z tym, czym napełniają nasze kubki znane sieci restauracji. Filiżanka tej kawy w jednej z polskich restauracji kosztuje około 100zł, a kilogram jej ziaren bywa wydatkiem oscylującym w granicach 1000 euro. W ciągu roku produkuje się jej zaledwie 400 kilogramów, przez co jest nie tylko najdroższą, ale również jedną z najtrudniej dostępnych kaw świata. Czytaj wszystko..............
          • sagittarius954 Re: Hyde Park 13.12.15, 15:28
           Ja tam kawy nie piję jedynie zbożową i to z dużą ilością mleka big_grin
  • sagittarius954 Re: Hyde Park 13.12.15, 15:30
   https://pbs.twimg.com/media/CWDoQGJUsAAh6F1.jpg

   Ciekawe kto płącił petru czy kto inny ?
   • sagittarius954 Re: Hyde Park 13.12.15, 15:32
    Jak sobie przypomoniałem przed wojną mój dziadek opowiadał że ludzie czekali na śnieg za kapitalizmu bo zawsze z odśnierzania pare groszy trafiło się dla bezrobotnych . a dziasiaj , a dzisiaj trzeba na manifestację chodzic . Oby było ich więcej , bo na śnieg to już nie mozna liczyc ...suspicious
    • tavros Re: Hyde Park 13.12.15, 16:08
     Oglądałem dzisiejszą manifestację w telewizji i podobała mi się a najbardziej mi się podobało przemówienie Jarosława Kaczyńskiego.
     • tavros Re: Hyde Park 13.12.15, 17:20
      Pisma niezależne podają.
      Organizatorzy Marszu Wolności i Solidarności 2015: Było ponad 80 tysięcy osób.
      Uczestników, którzy zgłosili swój udział w marszu, było około 80 tysięcy powiedział portalowi niezalezna.pl Joachim Brudziński, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Jednak są to osoby z Polski, a do tego trzeba też doliczyć ludzi z Warszawy, którzy też wzięli udział w manifestacji. Było więc spokojnie ponad 80 tysięcy osób podkreślił wicemarszałek Sejmu. Czytaj wszystko.............

      https://niezalezna.pl/uploads/still2015/145001975911238773885.jpg
      • tavros Re: Hyde Park 13.12.15, 18:49
       Jarosław Kaczyński: To niebywałe natężenie hipokryzji
       "Oni (opozycja i sędziowie TK - przyp. red.) nie chcą dopuścić do tego, żebyśmy rozpędzili tę bandę kolesiów, która się dzisiaj rozsiadła w administracji i oni chcą nie dopuścić do naprawy wymiaru sprawiedliwości, do naprawy instytucji, która jest szczególnie krytycznie oceniana przez społeczeństwo, mimo że media ją bardzo mocno popierają" - ocenił Jarosław Kaczyński w przemówieniu, które wygłosił pod Trybunałem Konstytucyjnym, gdzie zakończył się Marsz Wolności i Solidarności.
       https://i.iplsc.com/jaroslaw-kaczynski-przemawia-przed-trybunalem-konstytucyjnym/0004WL73S7ML4QDO-C116-F4.jpg
       Kaczyński mówił, że poprzedni rządzący nie wykonali 50 orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, ogłaszali je często po tygodniach, a dziś - jak powiedział - "płaczą nad małym opóźnieniem" w publikacji wyroku w dzienniku ustaw. "To niebywałe natężenie hipokryzji" - dodał.
       Mówił, że sędziowie TK, w tym także prezes brali udział w przygotowaniu ustawy, o której sami musieli potem orzec, że jest niezgodna z ustawą zasadniczą. "Łamią procedury, wydają bezpodstawne wyroki" - dodał.
       Według Kaczyńskiego, poprzedni rząd chciał, by Trybunał Konstytucyjny stał się instytucją blokującą zmiany w Polsce. "Dlatego ten Trybunał trzeba zmienić" - mówił. Zdaniem prezesa PiS, walka toczy się o zablokowanie takich reform, jak 500 złotych na dziecko, obniżenie wieku emerytalnego czy wzrost płac.
       "Nie będzie zemsty, ale nie będzie abolicji"

       Jarosław Kaczynski zapowiedział, że wszyscy, którzy dopuścili się nadużyć w poprzedniej kadencji Sejmu, zostaną rozliczeni. "Nie będzie zemsty, ale też nie będzie abolicji" - mówił dziennikarzom przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Warszawie prezes PiS.
       "Nie może być tak, żeby ludzie, którzy dopuścili się gigantycznych nadużyć, albo je przynajmniej tolerowali, uniknęli najdalej idących konsekwencji" - powiedział.
       Prezes PiS powtórzył, że Polska powinna być w Unii Europejskiej, ale przy zachowaniu własnej odrębności narodowej.
       "Rozumiemy współczesny świat, ale chcemy być Polakami, chcemy, żeby Polska była suwerenna i silna, i w żadnym razie nie chcemy się w niczym roztapiać, nie chcemy, żeby nam ktokolwiek narzucał swoją wolę" - podkreślił.
       "Czy to jest dyktatura"?

       Kaczyński odniósł się do hasła sobotniego marszu - "obrony demokracji". "Jest jak w 2006 i 2007 roku: opozycja działa bez żadnych ograniczeń, atakuje rząd, obraża prezydenta, większość mediów atakuje. Odbywają się spokojnie demonstracje, tak jak choćby ta wczorajsza. Czy to jest demokracja czy to jest dyktatura?" - pytał szef PiS.
       Lider PiS nawiązał też do sobotniej wypowiedzi lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru, który podczas demonstracji mówił, że "czekają nas zimowe miesiące, ale potem przyjdzie wiosna i lato i słońce będzie dla całej Polski". "Oni próbują wmówić ludziom, że w środku gorącego lata jest mróz, jest ostra zima. I są tacy ludzie, którzy jak coś usłyszą w telewizji, to są gotowi w to uwierzyć, są gotowi wyjść na dwór, ubrać się w kożuch i jeszcze mówić, że im zimno. Ale to nie są ludzie, którzy mają sprawne głowy, to nie są ludzie, którzy sprawnie myślą" - uważa Kaczyński.
       Marsz Wolności i Solidarności przeszedł ulicami Warszawy w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Czytaj wszystko.............
      • tavros Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 20:23
       Cenzorze drogi to, co Interia podaje do wiadomości dla ogółu, czemu ty to kasujesz i nawet słowa nie napisałeś, dlaczego skasowałeś? Twoja nadgorliwość i tak nie przyniesie żądanego skutku, bo wszyscy Interie czytają i to nie jest zakazana przecież strona. O co ci chodzi tego ja się nie domyślam, ale pewnie chcesz pokazać, że masz władzę. A może dziadka miałeś, że kiedyś chodził i podsłuchiwał czy ktoś nie słucha Wolnej Europy i donosił władzom?
       • tavros To niebywałe natężenie hipokryzji 13.12.15, 20:28
        Jarosław Kaczyński: To niebywałe natężenie hipokryzji
        "Oni (opozycja i sędziowie TK - przyp. red.) nie chcą dopuścić do tego, żebyśmy rozpędzili tę bandę kolesiów, która się dzisiaj rozsiadła w administracji i oni chcą nie dopuścić do naprawy wymiaru sprawiedliwości, do naprawy instytucji, która jest szczególnie krytycznie oceniana przez społeczeństwo, mimo że media ją bardzo mocno popierają" - ocenił Jarosław Kaczyński w przemówieniu, które wygłosił pod Trybunałem Konstytucyjnym, gdzie zakończył się Marsz Wolności i Solidarności.
        https://i.iplsc.com/jaroslaw-kaczynski-przemawia-przed-trybunalem-konstytucyjnym/0004WL73S7ML4QDO-C116-F4.jpg
        Kaczyński mówił, że poprzedni rządzący nie wykonali 50 orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, ogłaszali je często po tygodniach, a dziś - jak powiedział - "płaczą nad małym opóźnieniem" w publikacji wyroku w dzienniku ustaw. "To niebywałe natężenie hipokryzji" - dodał.
        Mówił, że sędziowie TK, w tym także prezes brali udział w przygotowaniu ustawy, o której sami musieli potem orzec, że jest niezgodna z ustawą zasadniczą. "Łamią procedury, wydają bezpodstawne wyroki" - dodał.
        Według Kaczyńskiego, poprzedni rząd chciał, by Trybunał Konstytucyjny stał się instytucją blokującą zmiany w Polsce. "Dlatego ten Trybunał trzeba zmienić" - mówił. Zdaniem prezesa PiS, walka toczy się o zablokowanie takich reform, jak 500 złotych na dziecko, obniżenie wieku emerytalnego czy wzrost płac.
        "Nie będzie zemsty, ale nie będzie abolicji"

        Jarosław Kaczynski zapowiedział, że wszyscy, którzy dopuścili się nadużyć w poprzedniej kadencji Sejmu, zostaną rozliczeni. "Nie będzie zemsty, ale też nie będzie abolicji" - mówił dziennikarzom przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Warszawie prezes PiS.
        "Nie może być tak, żeby ludzie, którzy dopuścili się gigantycznych nadużyć, albo je przynajmniej tolerowali, uniknęli najdalej idących konsekwencji" - powiedział.
        Prezes PiS powtórzył, że Polska powinna być w Unii Europejskiej, ale przy zachowaniu własnej odrębności narodowej.
        "Rozumiemy współczesny świat, ale chcemy być Polakami, chcemy, żeby Polska była suwerenna i silna, i w żadnym razie nie chcemy się w niczym roztapiać, nie chcemy, żeby nam ktokolwiek narzucał swoją wolę" - podkreślił.
        "Czy to jest dyktatura"?

        Kaczyński odniósł się do hasła sobotniego marszu - "obrony demokracji". "Jest jak w 2006 i 2007 roku: opozycja działa bez żadnych ograniczeń, atakuje rząd, obraża prezydenta, większość mediów atakuje. Odbywają się spokojnie demonstracje, tak jak choćby ta wczorajsza. Czy to jest demokracja czy to jest dyktatura?" - pytał szef PiS.
        Lider PiS nawiązał też do sobotniej wypowiedzi lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru, który podczas demonstracji mówił, że "czekają nas zimowe miesiące, ale potem przyjdzie wiosna i lato i słońce będzie dla całej Polski". "Oni próbują wmówić ludziom, że w środku gorącego lata jest mróz, jest ostra zima. I są tacy ludzie, którzy jak coś usłyszą w telewizji, to są gotowi w to uwierzyć, są gotowi wyjść na dwór, ubrać się w kożuch i jeszcze mówić, że im zimno. Ale to nie są ludzie, którzy mają sprawne głowy, to nie są ludzie, którzy sprawnie myślą" - uważa Kaczyński.
        Marsz Wolności i Solidarności przeszedł ulicami Warszawy w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
        Czytaj wszystko............
       • super.222 Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 20:50
        Chciałam Ci życzyć Tawrosie miłego wieczoru i spokojnej nocy.
        Ale żeby moje życzenie się spełniło na 24 godziny masz tutaj bana. big_grin
        • tavros Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 20:57
         A to ty usuwasz wszystko Superko? Napisz przynajmniej czemu usunełaś to co Gazeta pisze też tego nie wolno czytać?
        • sagittarius954 Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 20:58
         Dobrze ty się czujesz ? zastanów się co ty wyrabiasz .
         • tavros Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 20:59
          Ja czy Superka?
          • sagittarius954 Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 21:10
           Nie ty tylko superka . A cóż ty podałes nic ,ale że superka uwielbia PO to się odgrywa . Oby to nie było tak że jeszcze zatęskni za PiSem .
           • super.222 Re: Do cenzora nadgorliwego 14.12.15, 07:43
            Ani nie uwielbiam, ani się nie odgrywam.
            To moja bardzo osobista sprawa.
          • sagittarius954 Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 21:11
           Tavrosik a masz jeszcze to forum będziemy pisać u ciebie . Podaj tylko link .
           • super.222 Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 21:17
            Najlepiej pisać na pocztę.
            • sagittarius954 Re: Do cenzora nadgorliwego 13.12.15, 21:28
             Do ciebie mogę ale do tavrosa nie będę bo nie jestem zainteresowany męzczyznami big_grin A jak na małe piwko lub co nieco to wtedy dam mu znać .
       • tavros Prezes ostro na marszu PiS 13.12.15, 20:53
        "Ma decydować demokracja, nie garstka ludzi zaprzedanych obcym interesom". Prezes ostro na marszu PiS
        - Trybunał Konstytucyjny chce nam uniemożliwić danie 500 zł na dziecko; chce uniemożliwić przywrócenie niższego wieku emerytalnego i przyznanie darmowych leków seniorom - straszył podczas Marszu Wolności i Solidarności prezes Jarosław Kaczyński.
        Marsz odbył się po raz piąty w Warszawie. W tym roku zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości chcieli zamanifestować poparcie dla rządu i prezydenta Dudy. Z powodu kryzysu w Trybunale Konstytucyjnym PiS zmaga się z falą krytyki, wczoraj ulicami stolicy przeszedł marsz w obronie demokracji. Tutaj przeczytasz naszą relację na żywo.

        - Dziedzictwo Solidarności zostało po 1989 roku odrzucone - mówił na początku marszu prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Byli tacy, którzy się wstydzili za Solidarność, byli tacy, którzy chcieli schować sztandary Solidarności. A one są potrzebne. Musimy budować wspólnotę, bo inaczej nie zbudujemy silnej Polski, nie zabezpieczymy naszej wolności, nie będziemy się w Europie liczyć - mówił.
        Kaczyński dodał: Rok 2015 to ważny rok, prawie tak jak 1989 i 1990. Musimy się zmobilizować, bo inaczej nie zdołamy odnieść zwycięstwa. Mówimy "damy radę". Ale to nie mogą być tylko słowa, to musi być mobilizacja. Nie tylko 13 grudnia będziemy gotowi zgromadzić się w tym miejscu, by wspólnie upominać się o prawa i wspólnie pokazywać palcem tych, którzy tych praw nam odmawiają - stwierdził lider PiS.

        Przypomniał wizytę papieża Jana Pawła II. - W 1991 roku Ojciec Święty przedstawił nam wielki plan budowy porządku, także moralnego w naszym kraju. Został wtedy brutalnie odrzucony. Miał być w Polsce 3 razy, ale taką kampanię zorganizowano w naszym kraju, że po raz trzeci nie przyjechał. Musimy odrzucić tych, którzy wtedy tę kampanię organizowali. Oni są wciąż obecni. To oni próbują nas zablokować - doda prezes, ale nie wyjaśnił, kogo ma na myśli.
        - Będę jeszcze mówił o sensie tego starcia, które dzisiaj mamy w Polsce. Bardzo wielu ludzi tego nie rozumie. Wielu uwierzyło, że w ciągu gorącego lata jest mroźna zima, bo jak w telewizji tak powiedzieli, to tak jest. Dziś nie o demokrację chodzi, a o to, by demokracja mogła rzeczywiście decydować, a nie garstka ludzi, jednej strony, ludzi zaprzedanych obcym, a także wewnętrznym, ale niemającym nic wspólnego z interesem ogromnej większości Polaków - ocenił Kaczyński.

        Prezes przed TK o "bandzie kolesi", "gangsterach"
        Mocniejsze słowa padły przed Trybunałem Konstytucyjnym: Kaczyński mówił o "bandzie kolesi", które rozsiadła się w urzędach i o "gangsterach". O Trybunale, który mógłby blokować zmiany na lepsze i "odbudowę Polski". - Oni chcą nam uniemożliwić danie 500 zł na dziecko. Dlaczego? Bo to my dajemy. Oni mówią "nie wolno".

        Prezes PiS przekonywał, że partie opozycyjne i sędziowie TK nie chcą dopuścić, by Polacy otrzymali podwyżkę płac, by przywrócony został poprzedni wiek emerytalny oraz przyznane darmowe leki dla seniorów po 75. roku życia.

        Stwierdził: W Polsce dziś trwa wielki spór. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie - o co w gruncie rzeczy chodzi? Ci, którzy byli tutaj wczoraj i inni mówią, że chodzi o wypełnianie przez Trybunał Konstytucyjny jego przewidzianej przez prawo roli. To żart. Sędziowie TK, w tym prezes, osobiście brali udział w tworzeniu ustawy, o której sami musieli powiedzieć, że złamała Konstytucję, łamią nieustannie procedury, wydają arbitralne, bezpodstawne wyroki - wyliczał prezes. Tłum krzyczy: Hańba!
        Marsz Wolności i Solidarności jest cykliczną imprezą organizowaną przez PiS w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
        Czytaj wszystko to co pisze nasza Gazeta.................
  • sagittarius954 Trybunał K . 17.12.15, 09:29


   dla leniwych ktorzy nie potrafia odszukac w sieci , mały wykładzik .
  • sagittarius954 POdpalacze 17.12.15, 09:31
   kataryna.blox.pl/html
   Blog Kataryny , świetny o takim tytule jak watek artykulik . Warto przeczytać i pomyśleć .
  • sagittarius954 Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 17.12.15, 12:40
   https://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/145034118711274974020.jpg

   A może , amoże PEtru się dopiero urodzi , klonik Petru , mały petru, mamniusi petru suspicioussuspicious
   • super.222 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 17.12.15, 14:03
    Noooooo .... powiem Ci, że jestem zaskoczona tą choinką big_grin big_grin
    Jak to w innym wątku dzisiaj pisałam: jak długo w narodzie poczucie
    humoru, tak i moja wiara w demokracje nie będzie zachwiana.


    Petru jest *o całe niebo* przystojniejszy, ma wdzięk i śliczny uśmiech.
    Nie widziałam jeszcze jego żony - a to ważny atrybut władzy big_grin.
    może na premiera? Jak to pod choinką - niespodzianki.


    https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/1262175444_by_lekker_600.jpg
    • sagittarius954 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 17.12.15, 14:11
     https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12342687_1537850546538766_3395630679008603738_n.jpg?oh=54f0b12c8d52b19bfe0615eb092cf2c2&oe=57145D5D

     Podobno to ostatni papież liberalizmu , jeśli Romek G. Podskoczy wyspiewując - "skaczcie do góry jak j.... kangury) na ostatniej manifie, to zaraz potem nastapi koniec świata big_grinbig_grinbig_grin PEtru Romanu big_grinbig_grinbig_grin
    • baska123 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 17.12.15, 15:07
     Superkokiss Brrrrawo Ty!
     • super.222 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 17.12.15, 15:18
      Pacz Basiu ...Tak sobie POPiS - kujemy ... big_grin
      A Ty czytasz. big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin
      • baska123 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 17.12.15, 18:31
       No bo Superciu wydaje mi się że:
       Jak długo Pan Humor z Panią Demokracją pode pachę chadzać będą,
       tak długo moje życie nie straci sensu.
       Dzisiaj w DD-TVN Krycha Mazurówna była ze swoją szafą i mam w duszy wesołość choć już wieczór nastał. Pomalowana i ubrana we wszystkie kolory świata,
       tańczyła na ulicy, kochana wariatka.
       • super.222 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 18.12.15, 07:09
        Basieńko! - Czy możesz mnie uświadomić, ciemną prowincjuszkę ?

        - co to za stacja DD-TVN
        - w jaki sposób artystka *była ze swoją szafą*

        Wszystko inne w jej zachowaniu potrafię sobie wyobrazić.
        • baska123 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 18.12.15, 13:29
         Superko
         Dzień Dobry TVN, na kanale tvn od godz 8 do 11. Program prowadzą parami:
         Dorota Wellman z Prokopem, Anna Kalczyńska z Kuźniarem, Kinga Rusin z Mellerem albo z Węglarczykiem no i Magda Mołek przeważnie z Mellerem. Nasza śniadaniowa (ja i On)

         www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=ddtvn

         To ja Baśka-Wodnik co leje wodę
         http://s3.rimg.info/2aba65fdfa0fd7042bd7fbd3c6f396ec.gif
         • super.222 Re: Wesołego Petru i Szczęśliwego Nowego Petru ! 18.12.15, 13:55
          A...aaaa Już wiem dlaczego tego programu nie znam.
          Ja po prostu telewizora przed południem nie włączam.
          Po prostu ... nigdy ... big_grin
  • sagittarius954 KOD 20.12.15, 09:08


   https://s4.postimg.org/5b3ia02lp/obroncydemokracji.png


   Oczywiście big_grinbig_grin
   • super.222 Re: KOD 20.12.15, 09:36
    Przecież już wszystko macie, dlaczego taka agresja?

    Stałam się gorszym sortem mogę by idiotką... dla ślepych.
    To ja wyznaczam sobie metody postępowania, wyłącznie ja .... big_grin big_grin
    • sagittarius954 Re: KOD 20.12.15, 10:00


     INNA DEKORACJA:
     W tym akcie maski znaczyć mają
     takich, co myśl swą ukrywają
     i nigdy jej nie stawią jasno,
     cudzą jest, czyli ich jest własną.
     Z Konrada jeno patrzą z twarzy:
     czy wierzy, czyli tylko marzy;
     z Konrada zgadnąć chcą z oblicza:
     pewny, czy tylko li oblicza;
     z Konrada zgadnąć chcący z lic:
     czy wie już, czyli nie wie nic,
     czy zna swe siły i swą moc,
     czy sam jest, wkoło za nim noc,
     czyli: czy się ku żywym garnie
     i z czym pójdzie, co dalej zamierza?
     Badają. - Konrad się nie zwierza,
     kryje swą moc i swe męczarnie.
     W tej walce z myślą walczy własną,
     by ujrzeć ją dla siebie jasną.
     Choć przeto maska z nim co gada,
     on jeden sceną duszy włada
     i szuka jeno swojej duszy,
     aż ta się w nocnej zjawi głuszy.
     Są masek twarze młode, stare,
     pomięte rysą zmarszczków krętą;
     gdy taką wdzieje kto maszkarę,
     poznać, że larwy dźwiga pęto.
     Lecz nie znać nigdy z takiej twarzy,
     co w myślach skrycie człowiek waży.
     Zastygłe klątwą jej oblicze
     w zygzaki runów tajemnicze.
     Człowiek, z myślenia ciągłą walką,
     tragiczną staje się tu lalką,
     zamaskowany maską stałą,
     jakby bez duszy było ciało.
     Wchodzą więc naprzód wszyscy tłumnie,
     Konrada otoczywszy chórem;
     gdziekolwiek chciałby pójść i stąpić,
     zastąpią jemu drogę murem.
     Kiedy kurtyna się odsłania,
     razem z nim wszyscy tłumnie wchodzą,
     a on je mową swą przegania,
     gdy drogę jemu chórem grodzą.     KONRAD
     Warchoły, to wy! - Wy, co liżecie obcych wrogów podłoże, czołgacie się u obcych rządów i całujecie najeźdźcom łapy, uznając w nich prawowitych wam królów. Wy hołota, którzy nie czuliście dumy nigdy, chyba wobec biedy i nędzy, której nieszczęście potrącaliście sytym brzuchem bezczelników i pięścią sługi. Wy lokaje i fagasy cudzego pyszalstwa, którzy wyciągacie dłoń chciwą po pieniądze - po łupież pieniężną, zdartą z tej ziemi, której złoto i miód należy jej samej i nie wolno ich grabić. Warchoły, to wy, co
     się nie czujecie Polską i żywym poddaństwa i niewoli protestem. Wy sługi! Drzyjcie, bo wy będziecie nasze sługi i wy będziecie psy, zaprzęgnięte do naszego rydwanu, i zginiecie! I pokryje waszą podłość NIEPAMIĘĆ!
     • super.222 Re: KOD 20.12.15, 11:36
      www.polityka.pl/galerie/1644948,1,najtrafniejsze-i-najlepsze-hasla-manifestacji-w-obronie-demokracji.read
      • baska123 Re: KOD 20.12.15, 21:07
       Nie całkiem tu cicho. I dobrze.
       Byłam na manifestacji w Łodzi, na placu Dąbrowskiego.
       Poczułam znowu tę moc. Wierzę, że damy radę odsunąć to "korytowe towarzystwo".
       • sagittarius954 Re: KOD 21.12.15, 14:15
        O następna puczystka big_grinbig_grin
  • sagittarius954 Zamykamy Hyde Park do 01.01.2016. 21.12.15, 19:12
   big_grinbig_grin
   • super.222 Re: Zamykamy Hyde Park do 01.01.2016. 21.12.15, 19:19
    Zamykamy ? Kto zamykać będzie???
    • sagittarius954 Re: Zamykamy Hyde Park do 01.01.2016. 21.12.15, 19:33
     Ty, nas. big_grin
     • super.222 Re: Zamykamy Hyde Park do 01.01.2016. 21.12.15, 19:37
      Można rozważyć ... big_grin
      • baska123 Re: Zamykamy Hyde Park do 01.01.2016. 21.12.15, 23:19
       Proszę, nieeeee!
       www.youtube.com/watch?v=n4dUnMQXbpE
       • super.222 Re: Zamykamy Hyde Park do 01.01.2016. 22.12.15, 19:29
        Zamykamy ale tylko na czas świąteczny.
        Od 1 stycznia 2016 wznowimy. Taki mamy zamiar ... big_grin

        Zdolny ten wokalista, ale drugim Kaczmarskim nie zostanie.
    • sagittarius954 Re: Rok bulu i nadzieji ... 03.01.16, 16:47
     No i czyż nie prezentuje się wspaniale ? Jakby wigor odzyskała będąc tam w kapeeremie czy jakimkś tam innym . Mnie sie tam podoba , duże oczy , oprawki w sam raz do twarzy i tylko te nieszczęsne usta wąskie aż za bardzo , może jakby je wypchała ....no tym....silikonem ??Nie no mogłaby startować na mis pięćdziesięciolatek big_grinbig_grinbig_grinsuspicious
     • tavros Re: Rok bulu i nadzieji ... 05.01.16, 19:07
      Wygrzewam się temp 38.6. Byłem dziś w Auchanie strasznie tam grzeją nie było chyba suchej nitki na mnie. Po wyjściu na mróz taki spocony i takie są skutki. Z tel pisze.
      • sagittarius954 Re: Rok bulu i nadzieji ... 06.01.16, 15:50
       Jak tam ?Symptomy poprawy są ?
       • tavros Wielki bałagan 12.01.16, 21:19
        Ja widzę na wszystkich forach gazetowych wielki bałagan.
        Sagi napisał w wątku o pogodzie tak: ech mnie się marzy takie forum gdzie będziemy mogli się widzieć i słyszeć , ot taki tam Skype
        Są miejsca lepsze, ale wy nigdzie nie chcecie nawet zobaczyć i spróbować.
        Na moim forum jest lepiej.
        Na Pal talku jest lepiej gdzie można głosem i tekstem się porozumiewać i jak ktoś chce to w kamerce się pokazać.
        Na Skype można głosem i tekstem się porozumiewać i jak ktoś chce to w kamerce się pokazać.
        Na inSpeaku można głosem i tekstem się porozumiewać i jak ktoś chce to w kamerce się pokazać.
        Na chatonic też jest super.
        Można wszędzie latać, ale i u mnie też nie jest źle, bo można fotki duże wklejać, albumy robić ukrywać teksty, które są nie dla wszystkich uczestników forum dostępne.
        Można i tu dalej siedzieć na tym średniowieczu.
        • sagittarius954 Re: Wielki bałagan 13.01.16, 14:32
         Podaj link do twojego forum lub prześlij na pocztę dla zainteresowanych osób big_grin
  • sagittarius954 Re: Hyde Park 13.01.16, 14:30
   Podaj jeszcze raz link do twojego forum , lub przeslij na pocztę do zainteresowanych osób.big_grin
   • tavros Re: Hyde Park 13.01.16, 20:09
    Forum Miłośników Forum

    Forum Emeryci i Renciści

    Forum Katolickie
    • tavros Superko posłuchaj mnie 22.01.16, 09:25
     Superko zmusiłaś mnie do odpowiedzi to posłuchaj mnie.
     Dam ci przykład.
     Okręt tonie a Kapitan okrętu widząc to wszystko z chodzi do pasażerów zdejmuje swój strój i zakłada strój zwykły pasażerski mówiąc to teraz będę z wami niech się dzieje wola Boża. Statek, gdy tonie to nie ma dowództwa żeby stało na czele i organizowało ratunek.
     Nie wiem, czemu Sagi teraz nie zagląda, ale jeśli z tego powodu to napraw to.
     Mnie też się bardzo ten układ forum nie podoba na pewno i Sagiemu, ale co mamy na to poradzić?
     • super.222 Re: Tavros posłuchaj mnie 22.01.16, 18:37
      Strasznie podoba mi się temat katastrofy okrętu i kapitana bez munduru.

      Masz mnie za ograniczoną?

      Z przyczyn od nas niezależnych utknęliśmy na mieliźnie i oczekując
      na większą wodę, zachowujemy spokój.
      • tavros Re: Tavros posłuchaj mnie 22.01.16, 20:09


       Do mnie chodź przygarnę Cię i Sagiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka