vogino55 19.12.05, 00:18 Wszelakie wyrazy uznania,życzenia,czołobitnosci tu proszę bo jesteśmy tego warci,,,,,,,,, Wasze iles tam procent Wojciech "Dla każdego świeci jakieś słońce" (gdzieś w necie wyczytane) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarny.humor Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 02:14 Lubię NAS!!! To sobie tu przychodzę i nieraz coś skrobnę, żebyśmy mieli co sobie poczytać i się nad sobą pozastanawiać. Może czasem uda mi się NAS dowartościować!!! Życzę NAM wszystkiego naj-naj-najlepszego!! Sto lat, sto lat, pożyjmy sobie NAM!! Sto lat, sto lat, pożyjmy sobie NAM!! Jeszcze dłużej, jeszcze dłużej, Pożyjmy sobie NAM, pooożyyyjmyyy NAM!!! )) Wojtuś!! Ty nie jesteś "nasze ileś tam procent", tylko NASZA niezbędna i niezastępowalna część FORUMA!!! Tak, jak każde z nas. Qrczę!!! Wyprzedzamy kobitki!! August!!! Wpisuj się szybko!!! )) Odpowiedz Link
axsa Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 06:27 Ho, ho, ho - jakiś odłam, klub, formacja sie tu prezenuje? Dobrze, ze załozyłes taki wątek. Dziś wieczorem bedzie bardzo potrzebny. )) Odpowiedz Link
czarny.humor Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 06:35 Szkoooda, że Augusta nie było dzisiaj. Ale to by fajosko wyglądało - trzej Królowie na początku TAKIEGO wątku!!! Szkoooda!! )) Odpowiedz Link
tofika Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 09:07 witajcie...) co Wam tu wywidzimilo,ze Augusta nie ma tu..(Wpisu) jak mozecie tak patrzec i nie widziec.. Wpisal sie tak slicznie ,tylko,literki bbbb przezroczyste i trzeba sie dobrze wpatrzec ,,leniuszki.. napisal nam tu .. wyslane- Odpowiedz Link
regine Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 19:10 Nie jestem w temacie, ale co to za Forumowe Święto nam tu Trzej królowie szykują, Axso coś wiesz o tym ???? Bo napisałaś, że jeszcze dziś... W poniedziałek, dzień, którzy nie bardzo lubią...Święto ???? Nie kapuję, ale Cieszę się , po przeczytaniu słów Humorka : "POŻYJMY, POŻYJMY !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
tofika Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 19:25 www.icq.com/friendship/pages/view_page_18991.php Odpowiedz Link
axsa Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 19:48 A co to? Ja jestem jakimś rzecznikiem prasowym na tym forum czy moze jakims gumowym uchem??? )) Swoje wiem. Przypuszczam, że natłuczemy dzisiaj jeszcze ze 170 listów. Dodaj to do aktualnego stanu licznia.... )) Odpowiedz Link
natla Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 20:35 Natłuc, to może natłuczemy, ale pomocy nie widze ciagle ( Odpowiedz Link
malwina52 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 20:49 podziwiam kolezanki forumowiczki, malo co oczy z orbit mi nie wyszly jak zobaczylam licznik no no ladnie wyglada Odpowiedz Link
krista57 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:24 Wolniej proszę,jutro tez jest dzien...za ładną data 20.xii.05. Nie pomoge,bo siedze na wolnym kompie/szybki zajęty/i wszystko mi sie otwiera w tempie"policz do 50 lub 100".Strasznie to wk........ Nie mam cierpliwosci! Poczekajcie do jutra ! Niepotrzebne moje gadanie ...prawda? i tak klikacie ! Odpowiedz Link
malwina52 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:27 Krysiu tego sie juz nie zatrzyma, to idzie jak po maselku Odpowiedz Link
natla Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:38 Krysiaczku, to wklep w tempie nawet "do 100" wprost na 50 000 ) Odpowiedz Link
malwina52 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 20:46 Wojtus uznanie za pomysl z watkiem, niech Ci swieci sloneczko o kazdej porze dnia Odpowiedz Link
dankarol Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:41 img22.imageshack.us/img22/4576/fajerwerkol2ec.gif Odpowiedz Link
wiktoria53 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:46 Brawo, brawo dla wszystkich !!!!!! Odpowiedz Link
natla Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:46 ...I ŻEBY ON NAM TOWARZYSZYŁ DO PIERWSZEJ 100 - TKI img305.imageshack.us/img305/8417/sonik4ug.png Odpowiedz Link
natla A teraz proszę do Gawiarenki 19.12.05, 21:48 Dobrze, ze firmę kateringową zamówiłam, bo bym nie zdążyła..... Odpowiedz Link
dankarol Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:50 img130.imageshack.us/img130/3899/rose153zx.gif dla zwycięzców Odpowiedz Link
krista57 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:53 Brawo,brawo ...cieszę się tak samo! Było polowanie i nikt nie upolował ? Odpowiedz Link
vogino55 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:48 Nie wazne kto,kiedy jak mamy 50000 ())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))) Wojciech Odpowiedz Link
malwina52 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:53 a nawet wiecej niz 50 000 )) machina sie nie zatrzymala na celu gratulacje Odpowiedz Link
emma50 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:00 Brawo dla wszystkich i różyczka dla każdego za wytrwałość w klikaniu. img6.imageshack.us/img6/184/bukiet2026369sp.th.jpg Odpowiedz Link
del.wa.57 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:07 Nie wazne kto..nie wazne kiedy...nie wazne jak!!!! Ważne,ze jest rekord!!!!! hura!!!hura!!!hura!!!)))))))))) Odpowiedz Link
natla Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:09 Delwiątko, a Ty bijesz dziś rekordy szybkości Odpowiedz Link
tofika Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:12 co sie dzieje????? taki szum ,taki gwar? Odpowiedz Link
annal74 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:18 Sto i jeszcze dużo więcej lat dla Nas . Pisuję tu z Wami od niedawna , lecz lubię tu bywać i doskonale się czuję . Odpowiedz Link
natla Słyszę dookoła "SPEECH"..... 19.12.05, 22:25 .... czyli spicz )) Ja nie umiem przemawiać więc tylko Wa powiem: jesteście WSPANIAŁYMI LUDŻMI, stworzyliście, rozwinęliście i utrzyaliście je na wysokim poziomie....dochodzą nowe twarze, które od początku wtapiają sie w naszą społecznosć, czyli przyciągamy wartościowych ludzi.....i.....i.....e... e.....to by było na tyle ) A teraz do roboty....wypuszczam zajączka w kierunku 100 000....kto złapie go? )) Nie wiem jak Wy, ale ja mam okropną ochote na porządna lekture w Gawiarence Odpowiedz Link
del.wa.57 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:45 Staram się Natluniu,staram...jak tylko mam czas,poklikałam sobie troszkę i musiałam jechac załatwić pare spraw,rowerek między nogi i heja....nie było mnie ze trzy/cztery godzinki a tu TAKIE ŚWIĘTO))))))Wprawiam się,robie /byki/ale naucze się pomalutku)) raz jeszcze duża bużka i gratulacje!!!!! Odpowiedz Link
regine Re:Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 00:15 Składam na rece wpadających kolejno na metę kwiaty, bierzcie ile chcecie to dla Was !!!! Tylko patrzeć jak stuknie nam do świąt nastęopny tysiączek. Gratulacei i cieszę się,że jestem i byłam z Wami choć duchem ) img366.imageshack.us/img366/8830/bukietroz2no7kv.jpg img529.imageshack.us/img529/5290/roze8al3lz.jpg img529.imageshack.us/img529/475/liliem6eu.jpg img529.imageshack.us/img529/5312/koszyk3iq.jpg Gratuluję Wszystkim, "SZALONE PIĘDZIESIĘCIOLATKI ...." z Nas )))) Odpowiedz Link
regine Re:Dla Axsy :)))))))))) 20.12.05, 00:23 img481.imageshack.us/img481/9161/bialekwiatki5vu.jpg Za Wszystko, to Ty: Jesteś, Byłaś i nadal chyba będziesz "motorem napędowym" tego forum....)) Kłaniam się nisko)) Odpowiedz Link
yoanna Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 00:52 Gratulacje Wszystkim Alez imponujący wynik, tempo rewelacyjne Przegapiłam finisz...zaskoczył mnie zryw na ostatniej prostej aleeee...nic straconego, już niedługo 100 )) Pozwoliłam sobie zaprosić na Forum dwie, nowe forumowiczki img267.imageshack.us/my.php?image=p60102428li.jpg Odpowiedz Link
del.wa.57 Re:Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 11:43 Dzieki Regine, za piekne kwiatki, wziełam sobie dwie róże-żółta i czerwoną,pasuja do mego pokoju tez (pomarańcz)Pozdrawiam wszystkich))) Odpowiedz Link
vogino55 Re:Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 11:53 regine napisała: > Składam na rece wpadających kolejno na metę kwiaty, bierzcie ile chcecie to dla > > Was !!!! > Tylko patrzeć jak stuknie nam do świąt nastęopny tysiączek. Gratulacei i cieszę > > się,że jestem i byłam z Wami choć duchem ) > img366.imageshack.us/img366/8830/bukietroz2no7kv.jpg > img529.imageshack.us/img529/5290/roze8al3lz.jpg > img529.imageshack.us/img529/475/liliem6eu.jpg > img529.imageshack.us/img529/5312/koszyk3iq.jpg > Gratuluję Wszystkim, "SZALONE PIĘDZIESIĘCIOLATKI ...." z Nas )))) Skromnisia się odezwała ()))) NASZ SUKCES = TWÓJ SUKCES Pozdrawiam Wojciech Odpowiedz Link
tofika Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:14 gratulacje,,,ogromne zyczonka,,,tym ,ktory tak dzielnie walczyl rofum,,a kto zwyciezyl? kto polki w gawiarence zapelnia?????/ Odpowiedz Link
august2 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 20.12.05, 02:32 Dopiero teraz Fajerwerki (albo fireworks) dostrzeglem... roznica czasowa jednak robi swoje.. CONGRATULATIONS TO ALL OF YOU GUYS!!! Odpowiedz Link
maladanka Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 20.12.05, 08:15 No i ja sie dopchałam nareszcie! Bardzo sie cieszę,cały czas byłam z Wszystkimi,którzy walczyli o ten symboliczny KLIK! Hurra! Odpowiedz Link