Dodaj do ulubionych

***** FORUMOWE ŚWIĘTO *****

19.12.05, 00:18
Wszelakie wyrazy uznania,życzenia,czołobitnosci tu proszę bo jesteśmy tego
warci,,,,,,,,,
Wasze iles tam procent Wojciech
"Dla każdego świeci jakieś słońce" (gdzieś w necie wyczytane)
Obserwuj wątek
    • czarny.humor Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 02:14
      Lubię NAS!!!

      To sobie tu przychodzę i nieraz coś skrobnę, żebyśmy mieli co sobie poczytać i się nad sobą pozastanawiać.
      Może czasem uda mi się NAS dowartościować!!!

      Życzę NAM wszystkiego naj-naj-najlepszego!!

      Sto lat, sto lat, pożyjmy sobie NAM!!
      Sto lat, sto lat, pożyjmy sobie NAM!!
      Jeszcze dłużej, jeszcze dłużej,
      Pożyjmy sobie NAM, pooożyyyjmyyy NAM!!!

      smile))

      Wojtuś!!
      Ty nie jesteś "nasze ileś tam procent", tylko NASZA niezbędna i niezastępowalna część FORUMA!!!
      Tak, jak każde z nas.


      Qrczę!!!
      Wyprzedzamy kobitki!!
      August!!!
      Wpisuj się szybko!!!

      smile))
    • axsa Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 06:27
      Ho, ho, ho - jakiś odłam, klub, formacja sie tu prezenuje? wink

      Dobrze, ze załozyłes taki wątek.
      Dziś wieczorem bedzie bardzo potrzebny.
      smile))
      • czarny.humor Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 06:35
        Szkoooda, że Augusta nie było dzisiaj.

        Ale to by fajosko wyglądało - trzej Królowie na początku TAKIEGO wątku!!!
        Szkoooda!!

        smile))
        • tofika Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 09:07
          witajcie...smile)
          co Wam tu wywidzimilo,ze Augusta nie ma tu..(Wpisu)
          jak mozecie tak patrzec i nie widziec..
          Wpisal sie tak slicznie
          ,tylko,literki bbbb przezroczyste i trzeba sie dobrze wpatrzec ,,leniuszki..
          napisal nam tu .. wyslane-
          • regine Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 19:10
            Nie jestem w temacie, ale co to za Forumowe Święto nam tu Trzej królowie
            szykują, Axso coś wiesz o tym ????
            Bo napisałaś, że jeszcze dziś...
            W poniedziałek, dzień, którzy nie bardzo lubią...Święto ????
            Nie kapuję, ale Cieszę się , po przeczytaniu słów Humorka :
            "POŻYJMY, POŻYJMY !!!!!!!!!!!!!
            • tofika Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 19:25
              www.icq.com/friendship/pages/view_page_18991.php
            • axsa Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 19:48
              A co to?
              Ja jestem jakimś rzecznikiem prasowym na tym forum
              czy moze jakims gumowym uchem???
              wink))
              Swoje wiem.
              Przypuszczam, że natłuczemy dzisiaj jeszcze ze 170 listów.
              Dodaj to do aktualnego stanu licznia....
              wink))
              • natla Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 20:35
                Natłuc, to może natłuczemy, ale pomocy nie widze ciagle sad(
              • malwina52 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 20:49
                podziwiam kolezanki forumowiczki,
                malo co oczy z orbit mi nie wyszly
                jak zobaczylam licznik
                no no ladnie wyglada
                • krista57 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:24
                  Wolniej proszę,jutro tez jest dzien...za ładną data 20.xii.05.
                  Nie pomoge,bo siedze na wolnym kompie/szybki zajęty/i wszystko mi sie otwiera w
                  tempie"policz do 50 lub 100".Strasznie to wk........
                  Nie mam cierpliwosci!
                  Poczekajcie do jutra !
                  Niepotrzebne moje gadanie ...prawda? i tak klikacie !
                  • malwina52 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:27
                    Krysiu tego sie juz nie zatrzyma,
                    to idzie jak po maselku smile
                  • natla Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:38
                    Krysiaczku, to wklep w tempie nawet "do 100" wprost na 50 000 smile)
    • malwina52 Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 20:46
      Wojtus uznanie za pomysl z watkiem,
      niech Ci swieci sloneczko o kazdej
      porze dnia
    • dankarol Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:41
      img22.imageshack.us/img22/4576/fajerwerkol2ec.gif
      • axsa Re: ***** FORUMOWE ŚWIĘTO ***** 19.12.05, 21:42
        Już jest ponad 50 000!!!!
    • czarny.humor FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:43
      STO LAT, STO LAT...

      smile))
      • kesaira Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:44
        NIECH ŻYJĄ WSZYSCY NAM !!!
        • wiktoria53 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:46
          Brawo, brawo dla wszystkich !!!!!!
        • natla Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:46
          ...I ŻEBY ON NAM TOWARZYSZYŁ DO PIERWSZEJ 100 - TKI smile
          img305.imageshack.us/img305/8417/sonik4ug.png
          • natla A teraz proszę do Gawiarenki 19.12.05, 21:48
            Dobrze, ze firmę kateringową zamówiłam, bo bym nie zdążyła.....
          • kesaira Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:48
            Brakuje Trzeciego Króla...
            • dankarol Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:50
              img130.imageshack.us/img130/3899/rose153zx.gif
              dla zwycięzców
            • krista57 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:53
              Brawo,brawo ...cieszę się tak samo!
              Było polowanie i nikt nie upolował ?
        • vogino55 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:48
          Nie wazne kto,kiedy jak mamy 50000
          (smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          )))))
          Wojciech
          • malwina52 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 21:53
            a nawet wiecej niz 50 000 smile))
            machina sie nie zatrzymala
            na celu
            gratulacje
            • emma50 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:00
              Brawo dla wszystkich i różyczka dla każdego za wytrwałość w klikaniu.
              img6.imageshack.us/img6/184/bukiet2026369sp.th.jpg
              • del.wa.57 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:07
                Nie wazne kto..nie wazne kiedy...nie wazne jak!!!! Ważne,ze jest rekord!!!!!
                hura!!!hura!!!hura!!!wink))))))))))
                • natla Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:09
                  Delwiątko, a Ty bijesz dziś rekordy szybkości smile
                  • tofika Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:12
                    co sie dzieje?????
                    taki szum ,taki gwar?
                    • annal74 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:18
                      Sto i jeszcze dużo więcej lat dla Nas . Pisuję tu z Wami od niedawna , lecz
                      lubię tu bywać i doskonale się czuję .
                      • natla Słyszę dookoła "SPEECH"..... 19.12.05, 22:25
                        .... czyli spicz wink))
                        Ja nie umiem przemawiać więc tylko Wa powiem:
                        jesteście WSPANIAŁYMI LUDŻMI, stworzyliście, rozwinęliście i utrzyaliście je na
                        wysokim poziomie....dochodzą nowe twarze, które od początku wtapiają sie
                        w naszą społecznosć, czyli przyciągamy wartościowych ludzi.....i.....i.....e...
                        e.....to by było na tyle wink)

                        A teraz do roboty....wypuszczam zajączka w kierunku 100 000....kto złapie
                        go? wink))

                        Nie wiem jak Wy, ale ja mam okropną ochote na porządna lekture w Gawiarence smile
                  • del.wa.57 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:45
                    Staram się Natluniu,staram...jak tylko mam czas,poklikałam sobie troszkę i
                    musiałam jechac załatwić pare spraw,rowerek między nogi i heja....nie było mnie
                    ze trzy/cztery godzinki a tu TAKIE ŚWIĘTOwink))))))Wprawiam się,robie /byki/ale
                    naucze się pomalutkuwink)) raz jeszcze duża bużka i gratulacje!!!!!
                    • regine Re:Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 00:15
                      Składam na rece wpadających kolejno na metę kwiaty, bierzcie ile chcecie to dla
                      Was !!!!
                      Tylko patrzeć jak stuknie nam do świąt nastęopny tysiączek. Gratulacei i cieszę
                      się,że jestem i byłam z Wami choć duchem smile)
                      img366.imageshack.us/img366/8830/bukietroz2no7kv.jpg
                      img529.imageshack.us/img529/5290/roze8al3lz.jpg
                      img529.imageshack.us/img529/475/liliem6eu.jpg
                      img529.imageshack.us/img529/5312/koszyk3iq.jpg
                      Gratuluję Wszystkim, "SZALONE PIĘDZIESIĘCIOLATKI ...." z Nas smile))))
                      • regine Re:Dla Axsy :)))))))))) 20.12.05, 00:23
                        img481.imageshack.us/img481/9161/bialekwiatki5vu.jpg
                        Za Wszystko, to Ty: Jesteś, Byłaś i nadal chyba będziesz "motorem napędowym"
                        tego forum....smile))
                        Kłaniam się niskosmile))
                      • yoanna Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 00:52
                        Gratulacje Wszystkimsmile
                        Alez imponujący wynik, tempo rewelacyjnewink
                        Przegapiłam finisz...zaskoczył mnie zryw na ostatniej prostejwink
                        aleeee...nic straconego, już niedługo 100 wink))

                        Pozwoliłam sobie zaprosić na Forum dwie, nowe forumowiczki wink
                        img267.imageshack.us/my.php?image=p60102428li.jpg
                      • del.wa.57 Re:Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 11:43
                        Dzieki Regine, za piekne kwiatki, wziełam sobie dwie róże-żółta i
                        czerwoną,pasuja do mego pokoju tez (pomarańcz)Pozdrawiam wszystkichwink)))
                      • vogino55 Re:Kwiaty, dla Wszystkich !!!! 20.12.05, 11:53
                        regine napisała:

                        > Składam na rece wpadających kolejno na metę kwiaty, bierzcie ile chcecie to
                        dla
                        >
                        > Was !!!!
                        > Tylko patrzeć jak stuknie nam do świąt nastęopny tysiączek. Gratulacei i
                        cieszę
                        >
                        > się,że jestem i byłam z Wami choć duchem smile)
                        > img366.imageshack.us/img366/8830/bukietroz2no7kv.jpg
                        > img529.imageshack.us/img529/5290/roze8al3lz.jpg
                        > img529.imageshack.us/img529/475/liliem6eu.jpg
                        > img529.imageshack.us/img529/5312/koszyk3iq.jpg
                        > Gratuluję Wszystkim, "SZALONE PIĘDZIESIĘCIOLATKI ...." z Nas smile))))
                        Skromnisia się odezwała (wink)))) NASZ SUKCES = TWÓJ SUKCES

                        Pozdrawiam Wojciech
      • tofika Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 19.12.05, 22:14
        gratulacje,,,ogromne zyczonka,,,tym ,ktory tak dzielnie walczyl rofum,,a kto
        zwyciezyl? kto polki w gawiarence zapelnia?????/
        • august2 Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 20.12.05, 02:32
          Dopiero teraz Fajerwerki (albo fireworks)
          dostrzeglem... roznica czasowa jednak robi swoje..

          CONGRATULATIONS TO ALL OF YOU GUYS!!!
          • maladanka Re: FAJERWERKI W NIEBO!!! 20.12.05, 08:15
            No i ja sie dopchałam nareszcie!
            Bardzo sie cieszę,cały czas byłam z Wszystkimi,którzy walczyli o ten
            symboliczny KLIK! Hurra!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka