pia.ed
09.01.06, 00:25
film.onet.pl/0,0,1225720,wiadomosci.html
Mieszkalam wtedy w Wroclawiu i spotkalam Zbyszka Cybulskiego 2 dni przed jego
tragiczna śmiercia, kiedy z moją ówczesną sympatią bylam na filmie
produkcji wloskiej "Czerwona pustynia".
Zbyszek był ubrany w tak wtedy modny kożuch, identyczny kożuch miala moja
sympatia ... juz nie mówiac o okularach.