Dodaj do ulubionych

Sylwestrowy offtop ;qq

18.03.11, 21:19
Było mnóstwo .pamiętacie ?<3
zapewne tak.
oczywiście pomysłodawcą pierwszego powstałego wątku w sylwestra jest jane_
oraz independent_
Ostatni Sylwestrowy offtop został nie celowo usunięty.za każdym razem gdy tworzony jest ten wątek co raz mniej osób się odzywa ,a szkoda.
BO właśnie tu rozmawiamy o wszystkim ,o czym się da,o wszystkich swoich myślach,wyżaleniach,
Tęsknie za starymi dziewczynami z kotka ,ale chętnie poznam nowe osoby .
Pamiętacie ,wstęp dla wszystkich CREJZOLI : *
Kto się przyłączy? ; >
Obserwuj wątek
    • mweezy . 18.03.11, 22:52
      Hellokiciara!
      Offtopik!
      Ahahaha!
      Radość!
      <3

Wreszcie weekend! O tak, tego było mi trzeba, to nieważne, że główną jego atrakcją będzie nauka. Dziwnie się czuję, jakoś tak spokojnie. Ale jest OK. Tylko pogoda straszna.

A tak w ogóle, kociaki, słuchajcie Beatlesów razem ze mną! Cudowna muzyka, pełna miłości, ahh. I jest idealnym tłem dla rozmyślań. <3

The Beatles - You really got a hold on me
        • mweezy . 19.03.11, 18:15
          Eh, czyżby wszyscy odeszli? :<

Agrrrrr, kocham Beatlesów, a co jakiś czas mam atak Beatlesomanii, teraz na przykład, hahahaha. W takich chwilach jak ta, marzę, aby urodzić się w latach 40, żeby móc załapać się na choćby jeden ich koncert, widzieć rozprzestrzeniającą się na całym świecie Beatlesomanię. *.*

A tak poza tym, obliczyłam sobie, że jeszcze 3,5 roku i wreszcie wyjadę z mojego miasta, zwanego również zadupiem, na studia i powiem szczerze, że ta myśl poprawia mi nieco nastrój. Mam nadzieję, że ten czas szybko mi upłynie.

A co u ciebie hellokiciaro? <3
          • estrellaa ;]] 19.03.11, 20:07
            ja jaram się weekendem ale pogoda jest straszna. nienawidze czegoś takiego . nie chcę wracać do budy . chcę wakacje ;3 te ciepłe dni , dłudie wieczory . jak narazie jest tyle nauki , że łooo . już w poniedziałek sprwadzian z polaka , kartkówka z chemi. nie ograniam . poza tym mam dzisiaj dziwny dzień , czuję się takk.. niewyraźnie . musze się udać na zakupyy . potrzebuje mase różnych rzeczy . i chcę sobie kupić książkę ` bez mojej zgody ` czytałyście ?

a co u waas jak spędzacie weekend ? macie już jakeś plany na wakacje ? ;d
              • estrellaa sasetka54 ! 20.03.11, 20:15
                ooo , ja tez bym chciała na taki obóz . chodzisz do jakieś szkoły o tym profilu ?

wiem , że to dopiero za 2 lata ale juz sobie planuję do jakiego lo chciałabym pojść . i tu się zastanawiam nad profilem dziennikarsko-prawniczym a matematycznym , z wszystkich przedmotów jak narazie idze mi równo i dobrze więc pewnie czas pokaże . w matmie sie pewnie zgubię więc bardziej jestem za tym pierwszym . jest ktoś z was na takim profilu ?
        • kitty_emo Skarby <3 20.03.11, 19:44
          Jutro Pierwszy Dzień Wiosny powszechnie znany jako Dzień Wagarowicza . ; ) A przecież wyraźnie pisze Dzień święty - święcić . Tak, więc uciekacie ? ; ) ; *
          • sandrolaxd Re: Skarby <3 20.03.11, 19:48
            kitty_emo napisał(a):

> Jutro Pierwszy Dzień Wiosny powszechnie znany jako Dzień Wagarowicza . ; ) A pr
            > zecież wyraźnie pisze Dzień święty - święcić . Tak, więc uciekacie ? ; )
            > ; *
            heii. xd może wpadnę na wątek bo nie ma co robić. xd
            jestem chora więc w moim przypadku nie wagaruję. xd a wy ?
          • estrellaa <333 20.03.11, 20:02
            możliwe , że nie pójdę do budy ;d .

siedzę w szlafroku i piję właśnie moja ukochaną herbatę cynamonową <3 strasznie się nudzę . i nawet nie chce mi się myśleć o tym , że do wakacji zostało jeszcze aż 14 tygodni .

i wreszcie jutro planuje zakupy . potrzebuje wielu nowych rzeczy . a wy ? jaki jest wasz stan szafy? jesteście z niego zadowolone ? ( szczególnie do dziewczyn to pytanie )
            ja na przyklad czasami mam tak , że w sklepie spodoba mi sie do szaleństwa jakiś ciuch kupie go nawet jeśli jest nieziemsko drogi , założe go raz a może dwa i nagle jakiś przebłysk w głowie , że ta rzecz jest okropna . zastanawiam się jak mogłam ją kupić . chowam na dno szafy , żeby nikt , nigdy jej nie dostrzegł i znowu potrzebuje nowych ciuchów . oczywiście mam też takie rzeczy , które podobaja mi się bez względu na to czy aktualnie mam taki przebłysk czy nie . wiem , że to głupie i chyba powinnam się leczyć (hhahha ;d ) ale cóż . bywa
            • sandrolaxd Re: <333 20.03.11, 20:05
              nie musisz się leczyć. xd ja aktulanie byłam na zakupach i mam już wszystko ( buty, kurtkę, chustkę i torebkę. ) ei. to wchodzić jutro kotki w czasie lekcji też wpadnę. xd big_grin
              • sandrolaxd Re: <333 20.03.11, 20:18
                sandrolaxd napisał(a):

nie musisz się leczyć. xd ja aktulanie byłam na zakupach i mam już wszystko ( b
                uty, kurtkę, chustkę i torebkę. ) ei. to wchodzić jutro kotki w czasie lekcji też wpadnę. xd big_grin
                tzn.w sensie, że nie na lekcji tylko jak ktoś wagaruje.
                koniec weekendu już . ale szybko zleciało. macie jutro jakieś konkursy i występy czy normalne lekcje ?
    • mweezy . 20.03.11, 22:43
      @estrella, masz jeszcze czas, aby wybrać odpowiedni profil, ale ja na twoim miejscu wzięłabym matematyczny : )

@ciapolka, @buuum, @spontaniczna nie musicie się udzielać. Nie pasuje wam? To sobie stąd idźcie. c:

@dream_ oooo, jak miło cię znowu widzieć! big_grin Stary skład się rozpadł... Cóż. Może dzięki temu offtopikowi coś na kotku się zmieni, ktoś wróci... Zobaczymy.

@hellokiciara, tak, plany mam, ale zobaczymy co z tego będzie. Zapewne pójdę na jakąś politechnikę, a później chcę poszukać sobie jakiejś pracy związanej z bankowością ewentualnie nowymi technologiami czy czymś w tym rodzaju.

Co do nauki - cholernie nie chce mi się uczyć, mdli mnie na widok szkoły, odliczam dni do wakacji, ODLICZAJCIE ZE MNĄ! Hhahahaa. A jutro dzień wagarowicza. Ja jako grzeczna dziewczynka pójdę do szkoły. <3

Co do stanu mojej szafy - pozwolę sobie nie skomentować. Ale powoli zrobię tam porządek. I czekam na mój kapelusz i koszulkę, które mają przyjść w środę albo czwartek *_*

Co do filmów/seriali - ostatnimi czasy praktycznie ledwo co oglądam. Muszę nadrobić Plotkarę, Czystą Krew, Pamiętniki Wampirów i może skuszę się na Skinsów, nie wiem. O, i Sala Samobójców, hm, może ktoś miły ze mną pójdzie ;3
      • estrellaa ;3 21.03.11, 14:15
        ja też jak grzeczna dziewczynka byłam w szkole .

ODLICZAMY DNI DO WAKACJI !

zostało jeszcze 14 tygodni czyli 98 dni . ( oczywiście minus weekendy i święta )

kocham ten tekst : `bo latem można wszystko . ( usłyszałam go w jakiejś piosence diso-polo ;D )
    • mweezy C: 21.03.11, 20:34
      @estrella, ale my grzeczne, hahaha. Odliczamy, odliczamy *.* Ostatnio czas coraz szybciej mi mija, to dobrze. Chyba. Gdy zaczyna się lato a z latem wakacje i czasu wolnego jest tyyyle :q
      @letty, usuwanie wątków to już działka moderatorek i kota, do nich wszystkie pretensje C:
      @sandrolaxd jestem zdecydowanie ZA! Chętnie pomogę, hahhaha : )

Tak, zaległości to coś okropnego, wiem coś o tym. Bardzo dużo chorowałam w 1 i 2 gimnazjum, coś okropnego...

@hellokiciara spoczi, możemy iść razem. <3

Dzisiaj byłam w kościółku, wysiedziałam się przeszło dwie godziny, nie umiem na historię ani na fizykę, chce mi się spać i jestem głupim tchórzem, wyślijcie mi trochę pozytywnej energiii. <3
    • mweezy . 22.03.11, 14:06
      Potrafisz, potrafisz @hellokiciaro. <3 Aaa, te śliczne kicury są twoje? *.*

Figlarna dziewuszka mieszka na zadupiu niedaleko Kielc. Dziura zabita dechami, ave. <3

@sandrolaxd miejmy nadzieję, że będzie nas więcej, chociaż wydaje mi się, że czasy świetności offtopik ma już za sobą :c Na razie to właśnie jak wspominałaś, namiastka. Haha, mogłaś wtedy pisać, nikt by cię nie wyśmiał, na tamtym offtopiku było słodko, peace&love&hapiness także tego C;
      • hellokiciara nie jesteś sama 22.03.11, 14:10
        mieszkam w ełku,zadupiu.
        co ja bym dała ,żeby mieszkać w gdańsku wink
        tak,te śliczne kocury ,które trzymam są moje.
        1 to szary dachowiec (wychodzący)
        2 to rosyjski niebieski(nie wychodzący)
        co powiesz dziś?
        • sandrolaxd Re: nie jesteś sama 22.03.11, 14:51
          też mieszkam na zadupiu.xd łączmy się dziewczyny. xd
          mweezy : wiem, mogłam pisać . ale jakoś tak miałam, że wolałam się nie pchać . xd
          kto wtedy pisał z wami tutaj ? chyba sporo osób ?
          • mweezy . 22.03.11, 15:11
            @hellokiciara o tak, ja też marzę, żeby mieszkać w Trójmieście. Ewentualnie w Warszawie lub Krakowie. Śliczne te kociaki, chciałabym mieć choćby jednego, ale mój tata nienawidzi kotów. Tak samo jak moje dwa psy, więc kicur miałby marne życie w moim domu.

@sandrolaxd hahahahahaha, tak, Stowarzyszenie Dziewcząt z Zadupia, hahaha big_grin Hm, sporo osób, było grono, które udzielało się najczęściej, a reszta od przypadku do przypadku. Indie, jane, chrupek, michelle, zigu, miqusia, dream, mileyka, lovebug, lady_cat, karmel, pauuli, koralowa itd. C:
            • estrellaa mweezy . ;] dołączam się do stowarzyszenia . 22.03.11, 15:48
              ja też jestem z zadupia pod kielcami . :d marzę o tym żeby zamieszkać w mieście . zadowole się nawet kielcami . ;D i ja tez chcę iść na salę samobójców . wybieram się na ten film od dawnaaa .

jak narazie zamulam . przed chwilą wróciłam z budy . strasznie boli mnie palec . uszkodziłam go sobie na sks-ie . jutro rozpoczynają się rekolekcję . 3 godznimy lekcji a o 11 do kościoła , w którym można zamarznąć przez te 3,5 h , które tam spędzimy .
              a u was ?
    • sandrolaxd ;qq 22.03.11, 20:00
      Ja również dochodzę do stowarzyszenia.;dd

mweezy : no kojarzę większość osób. Teraz to same pokemony na kocie, kochające gwiazdki disneya i biebera. Nie da się żyć na tym świecie. Chyba wszyscy poodchodzili z kota. A szkoda.uncertain Ale wydaje mi się, że parę z tych osób udziela się jeszcze na kocie. Po prostu trzeba do nich napisać, niech wbijają na offtop.xd
      Wgl.co do sali samobójców to ja poczekam chyba aż w necie będzie. U mnie w kinie nie ma i lipa. Musiałabym chyba do Łodzi czy Warszawy jechać, a aż tyle się nie opłaca. Chociaż nie chce mi się czekać aż na necie będzie i chętnie poszłabym na pieszo do tego kina.xdd
      estrellaa : U mnie nie ma rekolekcji. A jak ci test poszedł .? suspicious
      • estrellaa Re: ;qq 23.03.11, 14:17
        dzięki poszedł mi dobrzee ;d

a co do wiosny to czuję ją całą sobą ! krótki rękaw , rozsunięta bluza - tak dziś wyszłam do sklepu ;d wymęczyli nas w kościele 2 h ale zapowiadają , że jutro będzie dłużej . oh oni to umieją pocieszyć człowieka . jutro przepada mi test z fizyki i biologi więc nie będę narzekać na siedzenie w kościele .

jak już mówiłam jestem na kotku od niedawna i nie chciałabym nikogo jeszcze oceniać ale również często spotykam się z użytkowniczkami , które są fankami bibera i gwiadzdek disneya . co to się dzieje ze społeczeństwem .. bywa .

czy , któraś z was tak jak ja chciałaby zrzucić to i owo ( chodzi mi o kilogramy ) na lato ?
    • mweezy . 22.03.11, 20:49
      @estrella, podejrzewam, że miałybyśmy do siebie niedaleko. A propos rekolekcji - u mnie jakoś fajnie się złożyło, że rekolekcje pokrywają się niemal z testami, więc jesteśmy zwolnieni z uczestniczenia w nich, musimy tylko iść ostatniego dnia rekolekcji, dzień po ostatnim teście. Wymęczą nas tym siedzeniem w kościele. Ja dzisiaj siedziałam tam 2,5 godziny i mam dosyć.

@flo. wiem, że już nie będzie jak dawniej, ale to nie oznacza, że przy odrobinie chęci nie może być fajnie.

@hellokiciara, no czemu nie, pomysł całkiem milusi :d Nie no, może ktoś mieszka w twoich okolicach, trzeba tylko poszukać.

@sandrolaxd no zapraszamy, zapraszamy, hahaha big_grin Wiesz, to już nie chodzi o gusta użytkowników teraz, ale o to jak się wypowiadają. Dużo egoizmu, nietolerancji, często zwykłe popisywanie się albo prowokacje. Ale tego raczej nie zmienimy, więc martwmy się o siebie. Poza tym nie wszyscy są tacy. : ) Hm, już niedługo powinien być ten film w internecie. Hehehe, tak, zawsze to fajniej obejrzeć w kinie, no ale cóż zrobić C: Dlaczego przestałyśmy pisać? Powiem szczerze, że nie mam bladego pojęcia. Jakoś tak każda z nas coraz rzadziej wchodziła, później usunięto offtopy no i tak jakoś to wyszło.
      • hellokiciara no właśnie,dlaczego jest was tak mało. 22.03.11, 21:37
        @,do wszystkich.
        Za starych dobrych czasów ,tyle osób się udzielało,że po prostu ciężko było coś napisać.temat zmieniał się co minutę.teraz zniechęceni ,znudzeni offtopem nawet nie zajrzą co słychać.tyle jest użytkowników,a większość nawet nie wchodzi w tym kierunku.nie mam bladego pojęcia ,co tak ich zniechęciło.może te zmiany:nowa strona,inny klimat.chociaż za tych dobrych czasów byłam dziwna,czytając stare komentarze.mam nadzieję ,że będzie tu więcej ludu.bo jak nie to umrzemy tu na wieki.w czarnej dupce C:
        • sandrolaxd Re: no właśnie,dlaczego jest was tak mało. 23.03.11, 11:57
          hellokiciara napisał(a):

> @,do wszystkich.
          > Za starych dobrych czasów ,tyle osób się udzielało,że po prostu ciężko było
          > coś napisać.temat zmieniał się co minutę.teraz zniechęceni ,znudzeni offtopem n
          > awet nie zajrzą co słychać.tyle jest użytkowników,a większość nawet nie wchodzi
          > w tym kierunku.nie mam bladego pojęcia ,co tak ich zniechęciło.może te zmiany:
          > nowa strona,inny klimat.chociaż za tych dobrych czasów byłam dziwna,czytając st
          > are komentarze.mam nadzieję ,że będzie tu więcej ludu.bo jak nie to umrzemy tu
          > na wieki.w czarnej dupce C:

Właśnie, właśnie. Nikt się nie wypowiada, a o ile wiem to parę tych użytkowniczek starszych nadal jest na kocie. Jak to mweezy powiedziała, nie wszystkie dziewczyny to hot i słitt 12. Na tym świecie są jeszcze normalne osoby.
    • sandrolaxd Re: ;dd 23.03.11, 13:24
      Tak trochę nie na temat zagadam. xd ;p
      U was też już panuje taki nastrój wiosenny ? U mnie tak. Pogoda od dwóch dni jest nieziemska, aż chce się żyć. Słońce świeci, wieje lekki wiatr. Mam ochotę na to lato coraz bardziej. Oby więcej takich dni. big_grin A u was jak jest ? Chodzicie już w wiosennych ciuchach ? wink
    • mweezy . 23.03.11, 15:31
      Dlaczego dziewczyny ze starego offtopu tu się nie udzielają - cóż, to już indywidualna sprawa każdej z osób, które tu pisały, nie roztrząsajmy tego : ) Powoli coraz więcej ludzi będzie tu pisać :d

Eh, też marzę o wakacjach. Chciałabym móc przeskoczyć ten cały czas pozostały do wakacji, ze świadomością, że wszystkie rzeczy, które do tego czasu muszę zrobić, będą zrobione tak jak planowałam. No ale to pozostaje tylko w sferze marzeń, niestety :< A chociaż w sumie nawet cieszę się wiosną, to dzisiaj chce mi się płakać. Taak, trzeba jakoś przetrwać.

A co do YCD i w ogóle tańca, to dzisiaj dostałam ulotkę z jakiejś nowej szkoły tańca, lol. To co z tego, że została przerobiona (razem z innymi ulotkami) na biust dla kolegi, hahahhahahaa, bo zanim on go sobie wyhoduje... big_grin Może kiedyś ponownie spróbuję uczyć się tańczyć. W końcu jak to mówią - do trzech razy sztuka.