Dodaj do ulubionych

do tadeuszx

13.05.06, 12:20
Ja tam tadziux wygórowanych wymagań
w stosunku do mężczyżn nie mam
wystarczy,żeby był dobry,wrażliwy,czuły
Jak myślisz,
są jeszcze tacy milionerzy?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • skrzydlate Re: do tadeuszx 15.05.06, 15:10
      taki dowcip ohydny lata po necie: czuły ,troskliwy, serdeczny, wrazliwy, co to
      za mężczyzna? odp nr 1: gej, odp nr 2: cudoziemiec ;)) paskudny, co?

--
      "Prawda leży pośrodku - może dlatego wszystkim zawadza ;-)"
        • charyzmatek Re: dla ulubienca pan hehehehehe 21.05.06, 14:09
          Nauczycielka wchodzi do klasy i widzi, że Małgosia wychodzi zza firanki i
          poprawia sobie spódniczkę. Po chwili wychodzi Tadzio i podci±ga sobie rozporek.
          Pani pyta Tadzia:
          - Co wy tam z Małgosia robili¶cie za t± kotar±?
          - Nie wiem, jak to się nazywa, ale to będzie moje hobby do końca życia!

Siemanko Taddy...:))
          • tadeuszx Siemka Charazmatek! 21.05.06, 17:03
            Pewnie Tadzio w realu miałby chęć mieć takie hobby, jak ten w bajeczce. Tylko...
            rozumiesz, współpraca tych tam różnych Małgoś, szwankuje dość mocno:((( Za dobre
            i budujące słowa - dzięki wielkie. A na linku, tak coś akurat w temacie:
            img518.imageshack.us/img518/9552/podaniepenisa7po.jpg
            --
            pzkwV.
            • graga21 Re: Siemka Charazmatek! 21.05.06, 21:26
              Cudownie, chłopy, cudownie! Teraz już wcale nie dziwię się, że zawsze wolałam
              towarzystwo chłopaków: albo wlali jak należy, albo dawali fory. I wtedy nic
              nie było ważniejsze ponad tę właśnie chwilę.
                          • tadeuszx Re: Ale masz ogonka:)))))) 23.05.06, 23:42
                            Nie jestem pewien Deluś, którego ogonka masz na myśli. Bo mnie się widzi, że to
                            jest ten z jednym tylko:)))))))))))))))))))) A ściga mnie bo mnie lubi Deluś.
                            Lubi, rozumiesz? I jeśli to jest ten, o którym teraz myślę, to śmiało powiem, że
                            z wzajemnością:)))))))))))))))
                            --
                            pzkwV.
                            • tadeuszx Deluś i inne Foremki i Forumowicze 24.05.06, 11:15
                              Widzę, że tu niezbędny jest tzw. "wykład tadziowy" w temacie. Oki, będzie wykład;))
                              Kilka słów wyjaśnienia o naszym pupilku trolliku. Bez ściemy to mówię. *Naprawdę*.
                              Sądzę, że jest to ktoś z elity. Zauważcie, że przychodzi otwarcie, jawnie (vide
                              nick). Stać go na to!. Czy wiecie, co to znaczy? Że TO FORUM jest w obrębie jego
                              zainteresowań! To jest wyróżnienie, nobilitacja i reklama!!! No, ile forów na
                              całym portalu, może sie tym pochwalić, że ma własnego trolla??. Maaaaało,
                              baaaaardzo mało!! No weźcie i napiszcie gdzieś na innych forach, że na forum
                              Seniorum mamy własnego trolla (tylko nie pisać np. kochanego trollika, czy
                              śliczniaka-trollika!). Trzeba pisać *Trolla*! Z dużej litery, żeby w domyśle
                              zaznaczyć, że nie byle jakiego! To dodaje sytuacji powagi i grozy! Zwiększa
                              efekt propagandowy! Jeśli taką informację zamieścicie, zobaczycie ile ludzi tu
                              natychmiast przyjdzie?! No... spróbujcie, zobaczycie! Dlatego mówię: Nie, nie,
                              nie wolno go tępić, płoszyć, zniechęcać! Bo się wreszcie wkurzy... i ucieknie. A
                              my... zostaniemy z bez taaaaakiego atutu! Tym bardziej, że mamy *prawdziwego,
                              jawnego, elitarnego* Trolla.!!! A nie jakieś podszyte tchórzem, bidniutkie
                              trollątko. Wiwat Troll!!! E-e, chwila, moment, a może byś tak nasz kochany
                              pupilku, przywabił, przywołał tu jeszcze kilka??? Ale... damy trollice najlepiej
                              by Tadziowi pasowały:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                              Tylka ta starsza, ta moderatorka, to pozorantka jest:(( Truje, nawija, bajer
                              kręci, a jak już, już coś konkretnego zaczyna się wykluwać, tchóóóóóóóóóórzy!
                              Tchóóóóóóóóórzy w sposób abssssssssolutnie niegodny trollicy!:((((( Zresztą ta
                              młoda, taka suuuuuuuper, też nie lepiej robi. Jak coś to zaraz.... ojojoj,
                              Tadziu ja mam chłopaka????!!! A co mnie to obchodzi??? A co ja jej bronię,
                              zabieram, odganiam??? Przecież przez internet go ze mną nie zdradzi??! Póki co,
                              to nikomu się jeszcze nie udało przez sieć zgwałcić czy wy... wykochać
                              dziewczyny. Mówię Wam ... ale co tu gadać! To trza przeżyć! Tylko, że... jakoś
                              te trolle, tak na końcu... nie mogły uwierzyć??? Jakieś to zaskoczone było, czy
                              mało kumate??? Bo musiałem im wyjaśniać, że 2+2=4 ??!!! Żołądek mi się od tego
                              wywracał podszewką do góry:((((( Żenujące i żałosne, żeby tak nie rozumieć i
                              nawet nie zadać sobie trudu, żeby sprawdzić, zbadać??!!! No! Skutkiem tego BANA
                              oni ode mnie dostali! I mają go! Ban jest mocny, Tadziowy. Piedziesieciolatki
                              np. wiedzą, że prawdziwy! Tylko mam taką nadzieję, że... będzie okresowy?? Rok,
                              kwartał?? Nie wiem. Zobaczymy, czy potrafią i ew. jakie wnioski wyciągną z tej
                              mojej nauki. Trzeba wierzyć w ludzi, trzeba wierzyć...
                              --
                              pzkwV.
                              • landslajt Re: trolle forumowe 24.05.06, 13:16

Naprawde coraz trudniej przebrnac przez wpisy trolli, nie wiem do konca o co
                                chodzi, ze czesto sie tutaj prezentuja. Mam duzy potencjal tolerancji i
                                ignorancji, trolle male czy giganty tez zyc chca i powinny. Wazne, zeby nikomu
                                nie dokuczaly osobiscie. Jesli sie przydazy, bedzie tez banicja.
                                • tadeuszx Re: trolle forumowe 24.05.06, 13:33
                                  O właśnie!!! To jest moim zdaniem słuszne stanowisko! Tak jest, jeżeli w
                                  granicach przyzwoitości, dla zabawy, rozrywki itp. to niech jest!! Niech
                                  rozrabia, prawda?? Właśnie tak uważam!:)))))))))))))) Niestety wielu adminów,
                                  już na sam dźwięk słowa troll, dostaje uczulenia. Dlaczego??? To są ...
                                  niektórzy... inteligentni ludzie! Poważnie mówię. Nie widzę żadnego powodu, by
                                  za samo określenie troll, byli szykanowani. To właśnie byłby przejaw braku
                                  tolerancji i wąskich horyzontów myślowych
                                  --
                                  pzkwV.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka