Dodaj do ulubionych

GAWIARENKA - MAJ 2007

01.05.07, 01:35
altankę przenoszę z kwietniasmile
img404.imageshack.us/img404/2939/2220pipma6.jpg
dodaję kącik dla "wątku plotkarskiego"
img402.imageshack.us/img402/804/898102523ej0.jpg
No i jak zawsze - zapach kawy, miły nastrój, muzyczka "do grającej szafy
grosik wrzuć" - i słuchaj
Maj - miesiąc miłości - zaprasza smile))
Obserwuj wątek
    • wiktoria53 Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 01.05.07, 05:05
      Danusiu, pięknie urządziłaś majową gawiarenkę.No i ta grająca szafa ze
      wspaniałymi utworami.Już wrzuciłam monetę i słucham Torzewskiego, Garbarka smile
      --
      "Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich"
    • fleur1 Maluszku!!! 01.05.07, 10:05
      Chyba wsiade w autobus i pojade do Ciebie...............
      --
      <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
      amor vincit omnia - miłość zwycięża wszystko
    • dwa-filary Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 01.05.07, 15:45
      może tutaj nabiorę chęci do życia? Nie lubię się dzisiaj,mam jakiś taki
      nastrój,że nie lubię się dzisiaj i wydaje mi się,że nikt mnie nie kocha,nikt
      mnie nie lubi i nawet ja siebie nie lubię dzisiaj.......Pusto nie ma
      nikogo.Wracam do siebie,bo nie lubię sie dzisiaj.....
      • wiktoria53 Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 01.05.07, 16:14
        Hej, Filarku, co za nastrój Cię dopadł!? Nie wolno tak myśleć, my musimy siebie
        kochać i siebie lubić. Chyba zasługujemy na to, prawda? Mimo wszystko. Więc
        siadaj Filarku, bierz piwko i wygoń czarne myśli.

--
        • dwa-filary Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 01.05.07, 18:02
          już mi trochę lepiej,pogadałam z siostra z Niemiec i jakoś rażniej na duszy sie
          zrobiło.Na co dzień to sie nawet lubię,ale dzisiaj jakaś płaczliwa byłam,co
          najgorsze nie mam powodu do takiego zachowania,byłam jak rozkapryszony bachor.
          Stawiam dobre winko czerwone,półsłodkie .Smacznego.Czarne myśli
          odpłynęły,akysz,akysz,akysz!!!
            • maladanka Re: ...grube nogi..:) 01.05.07, 18:32
              uciekły za wcześnie smile - a właściwie jedna gruba noga. Czy zawsze musi byc cos
              za coś? Piękna wyprawa rowerowa, słoneczko, radość rozdyma solidne płuca, a
              potem? Noga spuchnięta,grubachna i znowu to cholerne uczulenie! Tyle się
              dzieje, Dni mojego miasteczka, a ja nawet przy kompie nie siedzę,bo mi
              niewygodnie.Najadłam się wapna duo, smaruję kolanisko czym trzeba i patrzę na
              obłoczki. Dobrze,że robótki lubię to darmo nie spędzam czasu.
              Tyle tej głupiej nodze piękna pokazałam, a ona mi tak odpłaca,buuu...
              Ale..wygrzebałam w barku zapomniane martini bianco - na frasunek dobry trunek.
              • dwa-filary Re: ...grube nogi..:) 01.05.07, 18:40
                Kuruj się dziewczyno,bo świat jest piękny i trzeba go oglądać.Smutno,że boli,ale
                do jutra może się zagoi.Jakie robótki teraz robisz? Ja jakoś nie mogę swetra
                skończyć,bo już się ciepło zrobiło.Na zdrowie.
                • wacka1 Re: ...grube nogi..:) 01.05.07, 20:15
                  Kto chce podziwiać łany rzepaków zapraszam do wielkopolski.U pieklam placek
                  drożdżowy i pulchną babę podam z mlekiem wiejskim nie z kartonika.Dla głodnej
                  podam jaja pod jaka chce postacją /od własnych kur/.W wazonie tulipany,piękny
                  zapach z pól,pochmurne niebo i szybko chowajace się słońce.Kto skorzysta z
                  gościnności.Zapraszam.
    • dankarol Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 02.05.07, 09:38
      Zaparzyłam kawę, p.Witek rozpala kominek, a Kundzia pobiegła po bułeczki.
      Zwierzaki wybiegane leżą na tarasie w słońcu. Może będzie dzisiaj cieplej.
      --
      załóżmy, że dziś spotka nas coś miłego
        • dankarol Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 02.05.07, 09:56
          Zielona mam zamrożony pyszny żurek, będzie bardzo dobry na kaca. Już biegnę
          rozmrażać. Jeśli to nie pomoże, to tylko czym sie strułaś tym sie lecz
          --
            • natla Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 02.05.07, 10:38
              no Danusiu, masz szczęście !!! wink)))))
              Żurek? O rany, mogę też? Nawet pora mi niprzeszkadza.

--
                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 02.05.07, 16:09
                  Ale tu zapachy,hmmmmmmm moze i ja załapie sie na żurek? nie mam kaca,wczoraj
                  miałam gości,ale było tylko po lampce winka do obiadu a panowie po pyfku.Pyszny
                  żurek Danutka,dzięki.
                  Gdybym blizej mieszkała juz bym u Ciebie była Wacka,ale kusisz ciastem i
                  jajkami od swoich kurek,zjadłabym takie smazone na boczku mniam,mniammmmmmm
                  --
                  -----------------------------------------------------
                  Nierozsądnie jest kierować się tylko rozsądkiem.
                  Karol Bunsch.
    • dwa-filary Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 04.05.07, 18:19
      Uf,ale ciepło sie zrobiło,a ja w czółenkach.Nogi mnie bolą,łałała.Przyniosłam
      zimne napoje,częstujcie się.Odpocznę chwilkę i z psinką na spacer trzeba
      pójść,ale założę tenisówki i jeszcze pobiegam z nią /ma niespożyte siły/,ale
      skąd ja je mam
      brać??????????????
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a ak mi sie napisało na koniec dnia.... 04.05.07, 23:00
      Bajka, nie dosyć że znana, to jeszcze w skrócie, wierszem i z morałem.

Zła Królowa raz na ścieżkę
      wywiodła Królewnę Śnieżkę
      i kazała, by gajowy
      pozbawił dziewczynkę głowy.
      Niestety, leśnik pijany
      zasnął sobie wśród polany,
      a królewna po cichutku
      uciekła do krasnoludków
      i w ich grocie [czy też "w dziupli"]
      żyła z garstką tych kurdupli.
      Więc królowa, (stara kwoka)
      podrzuciła jej jabcoka
      dolawszy tam izotopu.
      No a Śnieżka: żłopu - żłopu...
      wyżłopała pięć kwaterek
      i grzmotnęła łbem o skwerek.
      Nie dość, że się sama hukła,
      to krasnali też zatłukła,
      którzy właśnie ze swej groty
      szli na szóstą do roboty.
      A pod ciężarem jej zadka
      została z nich marmoladka.

TERA bedzie morał:

Najbardziej są zawsze bici
      mali + trzeźwi + pracowici!
      (-) dobranoc, pozdrawia padalec
    • dwa-filary Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 05.05.07, 18:55
      Wpadłam na chwilę odpocząć na huśtawkach,ale nikogo nie ma .Byliśmy dziś w
      Puszczy Kampinowskiej. W lesie cudownie ,ptaki śpiewają,widzieliśmy nawet małą
      sarenkę,tylko komary nas pocięły.Teraz sobie wypiję zimnego Lecha i będzie mi
      jak w niebie.Uśmiałam się porządnie z bajki Padalcowej.Satyra czasami lepsza od
      oryginału.wink)))))))
        • wiktoria53 Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 05.05.07, 20:48
          Dankarol, dla Ciebie specjalnie pobiegłam po napój, moze za słodki będzie? Ale
          pewno rozgrzeje

img527.imageshack.us/img527/4346/advokatgdaskimp5.png
          --
          • dwa-filary Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 05.05.07, 21:09
            Kiedyś wyprawiłam całą rodzinę na wakacje.Zostałam w domu
            sama,wysprzątałam,poprałam,odkurzyłam i błogim wieczorem 20.00-zasiadłam w
            fotelu z ciekawą książką i wypiłam do 4.00 pół litra jajcumbalcum własnej
            roboty.Po przebudzeniu odbijały mi sie skorupki od jajek,Długo nie mogłam
            patrzeć na ten specyficzny żółty kolor,ale już dawno mi przeszło.
                      • regine Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 05.05.07, 21:54
                        Posiedzę dziś wieczorkiem chwilę z Wami, nie przy piwku, tylko jednak przy
                        advokaciesmile Mam wieczór tylko dla siebie, "chata wolna", pies z kotką czuwają
                        tylko obok mnie smile
                        Odwiedziłam dziś po raz pierwszy 5-cio dniową, swoją nową wnusię, Natalię i
                        jestem wprost zachwycona tym maleństwem smile
                        Pijana w przenośni oczywiście, ze szczęścia babcia do Was pisze...smile Co za
                        uczucie. Nie tego nie można opisać...smile
                        --
                        ~~Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech ~~
                          • regine Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 05.05.07, 22:33
                            Dzięki Danuś smile
                            Chodzę i tak jak pijana, samym szczęsciem. No i zajęciami w domu. Dzieciaki
                            przedłużyły pobyt a Polsce, a ja nie wyrabiam już na zakrętachsmile Tylko Advocata
                            mi jeszcze brakuje. Muszę myśleć trzeźwo, bo jeszcze z pieskiem na spacerek
                            muszę wyskoczyć. A w moim wieku nie uchodzi, być "zawianą". Ale co tam, Zdrowie
                            Pań ! Tych malutkich i tych większych smile
                            --
                            • regine Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 05.05.07, 22:55
                              Jeszcze jak szczęśliwa e-babo smile Jeszcze jak !!! Gęba jak na budyniu uśmiecha
                              mi się cały czas. Dziś mam wieczór dla siebie, więc stęskniona do Was jak w dym
                              walę. Bo gdzie znajdę przyjaciół, sprawdzonych i prawdziwych jak nie tu smile
                              Jesteście ze mną w różnych chwilach, i tych gorszych i tych dobrych już 2
                              lata. I nikomu nie uwierzę, że poprzez Internet nie można znaleźć prawdziwych
                              przyjaźni. Wiem, że jesteście smile))
                              Dzieki za ciepłe słowasmile Wielkie dzięki smile
                              --
                                  • regine Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 06.05.07, 00:02
                                    Niby nikt, Danutka, głośno nie powiedział smile
                                    Mam niby już teraz wszystko można i wypada smile)
                                    Ale zawianej siebie jeszcze nie widziałam i chyba nie chciałabym widzieć smile))
                                    Bo zawiana babcią być, to chyba nie wypada smile)))
                                    --
                                    • natla Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 06.05.07, 10:29
                                      Ooooo, dubeltowa babcia Renia była w Gawiarence wink). No! to wszystko wraca do
                                      normy wink)
                                      Babciu, zawiana lekko Renia, to wcale sympatyczny widok musi być. A co, chcesz
                                      być taką stateczną babcią? No coś Ty! A kto będzie czytał w Gawiarence?
                                      Kawa zaparzona, zasiądę na moment w humorkowym fotelu i się podelektuję.....
                                      Alutka!!!! Gdzie bułeczki ciepłe? sad
                                      --
                                      _____________________________________________________________
                                      Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij obrotowymi drzwiami!!wink
      • p.a.d.a.l.c.o.w.a biedne, trzeźwe krasnoludki :) 06.05.07, 10:44
        dwa-filary napisała:

Uśmiałam się porządnie z bajki Padalcowej.Satyra czasami lepsza od
        > oryginału.wink)))))))
        Ciwsze się, że choć Tobie sie spodobała smile) Dostalam tekst od kol z tygodnika
        poważnego Poliyka...tam sie tak zabawiają, jak już poważnych tematów dosyć
        mają smile
        pozdr. padal.
          • natla Re: biedne, trzeźwe krasnoludki :) 06.05.07, 12:26
            Dzięki Filarci, doczytałam Twoją bajkę, Padalcu. Trza by się innymi bajkami
            zająć.
            Proponuję motto na dziś deszczowe i zimne:

Najbardziej są zawsze bici
            mali + trzeźwi + pracowici!

--
        • del.wa.57 Re: biedne, trzeźwe krasnoludki :) 06.05.07, 15:41
          Dopiero dzisiaj dojrzałam Podalcu Twoja bajkę na dobranoc,nie było mnie na
          forum.
          Dla mnie bomba!!oplułam ekran ze śmiechu hehehehehee dobresmile)))))
          --
          Karol Bunsch.
          • del.wa.57 GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 15:44
            Gdzie moja hustawka?? kto mi podprowadzł he? Ależ bezprawie tu panuje jak
            p.Witek ma wolne z Kundzą.
            smile))
            --
            Karol Bunsch.
            • dwa-filary Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 15:48
              Wczoraj były wszystkie! Uprzejmie donoszę.Chciałam troszkę się zdrzemnąć,nawet
              pościeliłam sobie kanapę iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sunia na niej śpi,a ja
              siedzę z kwadratową już głową
              • dankarol Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 16:14
                Halutka coś Co sie na oczy rzuciło, nie widzisz, że p.Witek przesunął pod brzózki?
                Kawę zaparzyłam i zapraszam.
                Właśnie wróciłam z bardzo długiego spaceru. Deszcz nie pada, no może nie ma
                słoneczka tylko lekka mgiełka, ale jest w miarę ciepło i przyjemnie.
                --
                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 16:23
                  Poważnie pod brzózką? masz racje Danutka cós mi sie na oczy
                  rzuciło,rzeczywiscie stoi sobie pod brzózką,zawsze mówię, ślepemu żlesmile)
                  Dziękuję za kawę Danutka tego mi teraz potrzeba,kawa i hustawkasmile
                  --
                  Karol Bunsch.
                  • regine Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 18:22
                    Zmoknięta, zmarznięta, wpadłam do Gawiarenki, ogrzeać się i rozgrzać od środka.
                    Bo i jakiś dołek po drodze zahaczyłam i jakiś ciężki ten mój dzień dziś...smile
                    Może to kapiący za oknem deszcz, a może wszystko jakoś do kupy mi się
                    zebrało...Ale minie, bo musi i słoneczko jeszcze może zaświeci...
                    Już od wtorku lub środy będę wpadać codziennie. Może nawet uda mi sie rano z
                    poranną kawą Was witać...smile
                    Zobaczymy, czas leczy rany i zasypuje doły i dołki...
                    --
                    • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 18:29
                      Trzaba p.Witka obtańcować,co to za doły koło gawiareki? Do raportu z nim
                      Reniu,fajnie,ze jestes a jak trzeba to sami weżmiemy łopaty i zasypiemy
                      wszystkie doły duże i małe. Reniu,głowa do góry,zycie jest piękne!!
                      smile)
                      --
                      Karol Bunsch.
                    • dwa-filary Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 18:33
                      Już Ci podaję Grzańca i chętnie z Tobą wypiję.Dzisiejszy dzień jest jakiś taki
                      dziwny.Też zmarzłam,przemokłam pies nie dał mi się wyspać,bo zajął kanapę i
                      wszystko pod górkę,ale na szczęście:Jutro będzie dobry dzień ........Jak się
                      wyśpimy to jutro będziemy się śmiały z dzisiejszych kłopotów.Zdrówko.
                      • regine Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 18:46
                        Zdrowia ! Coś faktycznie dzień jakiś do kitu...sad Zmokłam , bo przed chwilą
                        wróciłam też z psem, córka zostawia mi, kota i psa do czerwca. Piję grzańca i
                        zganiam pisunę na jego legowisko, bo też kanapę okupuje smile Legnę się troszkę i
                        ja, bo nieciekawie się czuję...Może jutro zaświeci słoneczko..Oby smile
                        --
                        • natla Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 19:21
                          No to ja otwieram barek. Przemarznięte towarzystwo, głowy obolałe, humory pod
                          pogodę......trza z tym coś zrobić. Stawiam butelki, soki, krzinkę piwa. Pijcie.
                          Ja nie mogę, ale nic to, odbiję sobię później smile)
                          --
                          _____________________________________________________________
                          Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij obrotowymi drzwiami!!wink
                        • dankarol Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 19:24
                          do grzańca to i ja sie dołączę, chociaż u mnie nie pada. Wy to macie dobrze, bo
                          pieski Wam kanapy pozajmowały a ja...
                          img113.imageshack.us/img113/2838/lol0605bug2.jpg
                          co mam powiedzieć
                          --
                          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- MAJ 2007 06.05.07, 19:49
                            U mnie jeszcze nie pada,jeszcze,ale czarne chmury nad miastem,głowa tez jeszcze
                            nie pęka w szwach,wszystko przede mnąsmile))
                            A jesne,ze sie napije za tydzień nie bede z Wami piłasmile))
                            Danutka Lolek ma za to dobrze hehehehehe.
                            --
                            Karol Bunsch.
    • dwa-filary Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 07.05.07, 16:38
      Uf! Zmęczyła mnie dziś ta pogoda,rano zimnica,po10 wyszło słoneczko i zrobiło
      sie okropnie gorąco,póżniej się po chmurzyło,teraz ni tak ni siak,czyli na dwoje
      babka wróżyła.Odpocznę więc chwileczkę,wypiję mała kawkę z mleczkiem i polecę
      załatwić jeszcze jedną sprawę ,a póżniej będę się do wieczora byczyć.Pozdrówka.
    • dwa-filary Re: GAWIARENKA - MAJ 2007 08.05.07, 16:42
      Hej,hej placuszki podane,placuuuuuuuuuuuszki ! ,co sobie życzycie do
      picia???Cukier puder na siteczku i dosładzać proszę wedle smaku,smacznego wink))
      Ja wypiję chyba gorzką herbatkę,bo tak się zasłodziłam...