Dodaj do ulubionych

Aleksander Bardini

15.08.09, 22:15
Mam ogromną prośbę. Swego czasu prof Bardini prowadził program w tv lansujący
nowych piosenkarzy.Nagrałam śliczną piosenkę na taśmę ZK 147. Taśma zaginęła.
Piosenkę śpiewała dziewczyna,o wiośnie i przemijaniu.Dziewczyna wyjechała do
USA. Jeszcze raz będąc w Polsce wystąpiła w tv i to tyle.Nigdzie nie mogę
znaleźć nazwy tego programu telewizyjnego a to by pomogło znaleźć ta piękną
piosenkę.
Pomożecie? Pomożemy!!!Dziękuję bardzo.
Obserwuj wątek
    • anka125 Re: Aleksander Bardini 15.08.09, 23:27
      Czy o to Ci chodziło?

      Marlena Drozdowska - Radość o poranku

      www.youtube.com/watch?v=DjSbTUXfzX0
      • wadera1953 Re: Aleksander Bardini 16.08.09, 08:27
        To nie to. Tam były takie słowa jak ..nie mijaj wiosno moje marzenie,tyś jest
        moją miłością i przypomnieniem...itd coś w tym stylu.
    • cortyzol Re: Aleksander Bardini 16.08.09, 09:46
      Bardzo proszę.Wspomnienia co ?

      zrzuta.eu/download.php
    • dwa-filary Re: Aleksander Bardini 16.08.09, 15:44
      Bardini prowadził w TV "Szansonada" , a później "Siódemka" czy o to Ci chodziło?
      • del.wa.57 Re: Aleksander Bardini 16.08.09, 17:39
        gviazda.wrzuta.pl/audio/ablCepTSPWj/nie_mijaj_wiosno_-_beata_andrzejewska_oryginal
        Czy to ta piosenka Wilku? mam ten plik w Mp3 jak chcesz wrzucę Ci do
        ''kszynki''gazetowej
        • wadera1953 Re: Aleksander Bardini 16.08.09, 20:52
          Dziękuję już mam na MP3.
          • natla Re: Aleksander Bardini 17.08.09, 23:06
            Bardzo lubiłam ten program, a tę piosenkę i jej omawianie przez
            Bardiniego, pamiętam jak dziś. M.in. mówił o tym, ze powinna szkolić
            głos, ale to nagranie nie świadczy o dalszej nauce piosenkarki,
            chyba ze robione było w owym czasie. Dzięki za przypomnienie tego
            ślicznego utworu.
            • izis52 Re: Aleksander Bardini 18.08.09, 09:39
              Piękna piosenka zapamiętałam. Wydaje mi się, że śpiewała grając na
              fortepianie ?
              • p.a.d.a.l.c.o.w.a czy to ta Beata Andrz. ????? 20.08.09, 13:26
                muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/beata-andrzejewska-polez-ze-mna,228549
                strasznie ja tam " znawcy " zjechali. Chyba niesprawiedliwie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka