wadera1953
15.08.09, 22:15
Mam ogromną prośbę. Swego czasu prof Bardini prowadził program w tv lansujący
nowych piosenkarzy.Nagrałam śliczną piosenkę na taśmę ZK 147. Taśma zaginęła.
Piosenkę śpiewała dziewczyna,o wiośnie i przemijaniu.Dziewczyna wyjechała do
USA. Jeszcze raz będąc w Polsce wystąpiła w tv i to tyle.Nigdzie nie mogę
znaleźć nazwy tego programu telewizyjnego a to by pomogło znaleźć ta piękną
piosenkę.
Pomożecie? Pomożemy!!!Dziękuję bardzo.