Dodaj do ulubionych

konto Egold

07.03.04, 08:13
Witam.
Mam pytanie: czy ktos próbował działalności w tym temacie?. Na czym to polega,
czy są wiarygodni?.
Czekam na odpowiedż.
Obserwuj wątek
    • franzmaurer Re: konto Egold 08.03.04, 09:04
      agaton45 napisał:

      > Mam pytanie: czy ktos próbował działalności w tym temacie?. Na czym to
      > polega, czy są wiarygodni?.

      To zalezy do czego tego potrzebujesz - jesli do placenia w róznych HYIP czy na
      aukcjach to system sie sprawdza wspaniale. Korzystam z niego dość regularnie -
      nigdy nie było żadnej obsuwy ze strony samego systemu.

      Jesli masz tam zamiar ulokowac oszczednosci zycia to... hmmm... jeden taki
      powazny scam juz byl - nazywal sie chyba OSGold.
      Zreszta najwiekszym zagrozeniem dla e-Gold czy Pecunix nie jest raczej ich
      nagla utrata wiarygodnosci; oni sami bardziej obawiaja sie dzialania wladz i
      agencji rzadowych.
      Badz co badz e-gold umozliwia blyskawiczne transfery nawet duzych kwot
      pieniedzy w sposób niemal calkiem anonimowy.
      O ile handlarze bronia dalej rozliczac sie beda raczej diamentami o tyle dla
      detalistów narkotykowych czy ruskich handlarzy pornografią dzieciecą e-gold
      który w pare minut mozna zamienic na gotówke z bankomatu jest wrecz wymarzonym
      sposobem platnosci.
      • agaton45 Re: konto Egold 08.03.04, 09:59
        Witam.
        Chciałbym rozwinąć temat np o dolary. Chciałbym u nich kupić (sprzedać), czy
        przelew gotówki (czas) jest zbliżony do bankowego?. Na stronach kantoru e-Gold
        jest cacy, ale rzeczywistość może być inna.
        • franzmaurer Re: konto Egold 08.03.04, 10:40
          agaton45 napisał:

          > Chciałbym rozwinąć temat np o dolary. Chciałbym u nich kupić (sprzedać), czy
          > przelew gotówki (czas) jest zbliżony do bankowego?.

          Przelew funduszy między samymi kontami e-gold jest błyskawiczny.
          W polskich warunkach jest problem z zakupem i sprzedażą e-gold.
          Serwis Cashchange.com zrezygnował z prowadzenia konta w Polsce - przyjmowali
          przelewy złotówkowe i po 3-5 dniach konto e-gold było zasilone.
          Prowizja była calkiem znośna. Parę miesięcy temu także Moneybookers zaprzestali
          wymiany złotówki <--> e-gold.
          Są serwisy które oferują zakup e-gold np kartą ale prowzje sięgają np. 15% a na
          dodatek trzeba im faxować scan karty...
          Trochę skomplikowana ale niemal błyskawiczna metoda zakupu e-gold za złotówki
          (i po przystępnej cenie) polega na założeniu konta w serwisie gamblingowym
          www.xodds.com gdzie wpłat można dokonywać VE Inteligo albo e-kartą mBanku a
          wyciągać pieniądze także jako e-gold. Serwis pobiera 2% od wypłat za
          pośrednictwem e-gold, trzeba jeszcze doliczyć sposób rozliczenia transakcji
          przez bank - ale w sumie jest to chyba najszybszy i najtańszy sposób zakupu.
          • agaton45 Re: konto Egold 08.03.04, 10:50
            Dziękuję za precyzyjną odpowiedż.
            Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka