lipiec1977
13.02.05, 12:05
prosze o porade co lepiej zrobic:
mam 70 000 oszczednosci a chce kupic mieszkanie za 170 000
czy lepiej
1. wziasc kredyt na 170 000 a 70 000 wrzucic kase na lokate lub w fundusze i
z co miesiecznych przychodow splacac kawalek raty
2. wziasc kredyt 170 000 a za 70 000 kupic kawalerke np w Poznaniu, wynajac
ja za 800 i miec stały dochód miesieczny w wysokosci 550zł który mozna
przeznaczyc na splate czesci raty miesiecznej kredytu
3. zamiast brac 170 000 wziasc tylko brakujace 100 000 i tym samym splacac
mniejsze raty...