masstah
08.06.03, 02:53
Mam taki problem - ponieważ rejestracja w serwisie webowym BPH PBK wymaga
wydrukowania czegoś tam i zaniesienia tego do oddziału banku, a drukarki w
domu chwilowo nie posiadam, zarejestrowałem się w systemie z kompa w biurze.
Wybrałem lokalne przechowywanie klucza prywatnego. Wszystko poszło ok,
rejestrację w oddziale banku też załatwiłem tego samego dnia. Teraz próbuję
się dostać do serwisu z domowego kompa, oczywiście skopiowałem plik z kluczem
prywatnym w to samo miejsce które podałem przy rejestracji, ale nic z tego -
wywala mi za każdym razem że zły użytkownik lub hasło. Jestem w 100% pewien
że nie jest to kwestia że nie umiem pisać i podaję zły login lub hasło,
obstawiam raczej że problem jest w tym że nie jest to ten sam komp i że coś
musi być dopisywane w rejestrze podczas rejestracji (albo jakiś plik
konfiguracyjny) by to działało. I że samo z siebie nie będzie to chciało
działać z innego kompa niż ten na którym odbyła sięrejestracja. Nie mam
niestety jak w tej chwili sprawdzić czy e-bank.bphpbk.pl działa z kompa
biurowego więc wszystko to to tylko podejrzenia. Macie może pomysł co zrobić?
Może ktoś z was miał już taki problem?
Wiem że mają infolinię, jak nie wymyśle do poniedziałku to do nich
zadzwonię ;-)
Dzięki z góry za pomoc
M.