Dodaj do ulubionych

wera malarka MJM

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 20:32
cześć, przyszłam cię namalować i - o ile nie masz nic przeciwko temu - odbyć z tobą stosunek
Obserwuj wątek
      • moniq_c Re: wera malarka MJM 23.02.05, 09:34
        w ogóle wczorajsze teksty w MJM powalające były ...
        najpierw mamuśka Ewie sygnały daje że wolną chatę zostawia i niech córuś
        wykorzysta i chłopa ściągnie , potem Rydż tej swojej małej każe rączkę ćwiczyć
        no a jak już pojechali po całości z pozowaniem to mało z łózka nie spadłam...
        rozwiązłości nam zafundowali hurtem chyba za następnych 100 odcinków :)
          • Gość: kikka Re: wera malarka MJM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 21:14
            Mialam wrazenie, ze zaraz jej sie ta twarz pokruszy... Nie rozumiem po co tyle
            tego wszystkiego ma na twarzy??? Wiem, ze jako Wera R. ma takie upodobania, ale
            czemu charakteryzatorzy w serialu tez ja tak pacykuja? No i jakim cudem w wieku
            20 lat dorobila sie takich zmarszczek pod oczami?!
            Do tej pory staralam sie powstrzymac komentarze na jej temat, ale dzis juz sie
            sama o to prosila...
            • wieslawa-siemiankowska Re: wera malarka MJM 22.02.05, 21:19
              jakbyś codziennie kładła na twarz tonę tynku, też byś sie zmarch dorobiła :))
              Po jej dzisiejszym popisie gry aktorskiej, to naprawdę wierzę w plotkę,że Wera
              ponoć na filmówki sie dostała na tzw miejsce rektorskie .
              • lezka_z_posen Re: wera malarka MJM 22.02.05, 21:25
                tony tynku i specyficzny makijaż to jedno,ale się jej ostatnio dokładnie
                przyjrzałam tam,gdzie ją najczęściej widać, czyli w Mjm i w reklamie
                szamponu.dotychczas twierdziłam,że szpeci ja ten tapir,a to ładna
                dziewczyna.ale ona po prostu ma brzydkie rysy twarzy,jakieś takie ordynarne i
                męskie.

P.S.uprzedzam adwersarzy-nie twierdzę,że spełnaima wszelkie kanony piękna;)
          • waran_z_komody Re: wera malarka MJM 23.02.05, 10:42
            ja to dziewcze zacząłem darzyć antypatią po jakimś programie przed referendum o
            UE, była tam ona, senior Rosati i jeszcze zgraja innych ludków. Już wtedy
            myślałem ze ta laska ma z 40-tkę, a tu niespodzianka ze tylko około 20-cia. Coś
            tam chrzaniła że po wstapienuiu Polski do UE każdy bedzie miał możliwość
            studiowania za granicą i że jedzie niedługo na szlifowanie języka. Tylko nie
            dodała że ma tatę sponsora. Po tym programie odniosłem wrazenie ze to taka
            curusia polityka, butna i zadufana w sobie :(
    • bm_ka Veronka od maxagolonka! :-) 22.02.05, 21:40
      veronka jest nalepszym kąskiem w MjM! ten dzisiejszy epizodzik z nią w roli
      głównej był suuuuuuper! Jest szybka jak concord.. błyskawicznie po 'stosunku'
      koleżeńskim z moim ukochanym Rydżem pozbierała swoje manatki żeby gonić do
      Pavulona. Szkoda że nie udało się jej zaproponować portretu i sexu Pavulonowi,
      pewnie proporcje były lepsze na rysunku, co? ;-))
      • lezka_z_posen Re: wera malarka MJM 22.02.05, 21:46
        już to mówiłeś,P-77.nie wiesz,że gdzie 2 polaków,tam 3 zdania?;)nie wypada mi
        za bardzo krytykować,bo tez babą jestem,ale mnie się nie podoba
        absolutnie.fatalny fryz,rysy twarzy ostre i dla koneserów,a
        o"talencie"aktorskim nie wspomneę,bo sie rozjuszę;)
            • Gość: jagna Re: wera malarka MJM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 22:06
              lezka_z_posen napisała:

a wrażenia wręcz odwrotne.ale to pewnie dlatego,że
              > jej zazdroszczę;)

Nie Ty jedna, nie Ty jedna ;))))) Ja najbardziej talentu do tapirowania. Mam
              dekadę więcej na koncie, ale w życiu nie udał mi się żaden tapir. Nie wiem, czy
              to kwestia techniki, czy przerzedzonego włosia...
              • lezka_z_posen Re: wera malarka MJM 22.02.05, 22:08
                Gość portalu: jagna napisał(a):

> lezka_z_posen napisała:
                >
                > a wrażenia wręcz odwrotne.ale to pewnie dlatego,że
                > > jej zazdroszczę;)
                >
                > Nie Ty jedna, nie Ty jedna ;))))) Ja najbardziej talentu do tapirowania. Mam
                > dekadę więcej na koncie, ale w życiu nie udał mi się żaden tapir. Nie wiem,
                czy
                > to kwestia techniki, czy przerzedzonego włosia...

myślę,że to kwestia braku wiary w siebie:)też to u siebie podejrzewam;)
                  • lezka_z_posen Re: wera malarka MJM 22.02.05, 22:19
                    Gość portalu: jagna napisał(a):

> > myślę,że to kwestia braku wiary w siebie:)też to u siebie podejrzewam;)
                    > Lezko, ja bym tu w z niską samooceną nie wyjeżdżała... Przyszło mi do głowy,
                    że
                    > to o grzebień chodzi. Musi być fest gęsty, a ja takiego nie mam...

a lakier pewnie na zamówienie byc musi,przy tych obecnych na rynku,chyba czegos
                    takiego się nie da wyczarować;)ale się nie madrzę,bo nie używam:)
                    • pomme Re: wera malarka MJM 23.02.05, 11:15
                      No ja swojego czasu troche parałam sie rysunkei ze względu na profil szkoły do
                      której przyszło mi uczęszcz.. i powiem wam że WR najbardziej zadzroszcze stylu
                      i ciuchów. Kurde u nas nikt takich odjazdowych nie miał. normalnie gust
                      pierwsza klasa. z torebeczką na czele ( sic!)
          • wieslawa-siemiankowska Re: wera malarka MJM 22.02.05, 22:12
            Noo trafiłeś w seno, toż Wera w kazdym wywiadzie chwali,że
            a) Ma wielkie powodzenie na bankietach u starych dziadów , do tego w większości
            rozwodników, albo biseksów.
            b) Wszyscy jej zazdroszczą- urody, talentu i znajomosci językow
            c) Brakuje jej czasu dla znajomych- bo przeciez musi z mamunią zaliczać 55
            bankietów tygodniowo.
            d) Znajomi sie od niej odwrócili
            e) teraz jeszcze doszły historyjki o wspaniałej miłości z Maksiem i wschodzącym
            słońcu nad rzeką Hudson.
    • bez_mapy Re: wera malarka MJM 22.02.05, 22:23
      Ale jesteście zawistni, zatrujecie się niedługo własnym jadem. Z waszych postów
      wynika, że wszyscy jesteście bosko i nieskazitelnie piękni, a Rosati to
      najbrzydsza przedstawicielka polskiego narodu...Zresztą, taka jest już chyba
      wsza natura, opinie krytyczne zdecydowanie przeważają nad pozytywnymi. Wolicie
      innym dowalić niż pochawlić...
      • mag26nov Re: wera malarka MJM 22.02.05, 23:02
        bez_mapy napisała:

> Ale jesteście zawistni, zatrujecie się niedługo własnym jadem. Z waszych
        > wynika, że wszyscy jesteście bosko i nieskazitelnie piękni, a Rosati to
        > najbrzydsza przedstawicielka polskiego narodu...Zresztą, taka jest już chyba
        > wsza natura, opinie krytyczne zdecydowanie przeważają nad pozytywnymi.
        Wolicie
        > innym dowalić niż pochawlić...

no pewnie, ze jestesmy wszyscy piekni! co prawda do Najpiekniejszych Vivy sie
        nie dostalismy (jak np. Otylia), ale ba!-piekni i nieskazitelni;))
        ale dobra - powiem cos milszego - Weronika to ma naprawde piekne plecy...ktore
        ja tak lansuja;-P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka